Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

UHY ECA Sp. z o.o.

ul. Moniuszki 50
31-523 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

uhy-pl.com

NIP: 6751476321

Helping you prosper!

Dołącz do nas!

UHY ECA jest członkiem, powstałej w 1986 roku, globalnej sieci UHY z siedzibą w Londynie, w Wielkiej Brytanii. UHY jest międzynarodową siecią, zrzeszającą firmy świadczące usługi audytorskie, księgowe, doradztwa podatkowego i biznesowego na całym świecie. Każdy członek UHY jest prawnie niezależną firmą.

UHY ECA w Polsce

W Polsce jako grupa kapitałowa UHY ECA S.A. działamy w sześciu lokalizacjach:

 • Warszawa,
 • Kraków,
 • Wrocław,
 • Poznań,
 • Zabrze,
 • Skierniewice.

Świadczymy usługi w zakresie audytu, doradztwa prawno - podatkowego, księgowości, doradztwa biznesowego oraz szkoleń. Przeprowadzamy badania audytorskie szeregu podmiotów, jednostek zainteresowania publicznego, w tym spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych czy Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Nasi eksperci doradztwa podatkowego z sukcesem reprezentują interesy klientów oraz zapewniają wsparcie prawne. Specjaliści działu outsourcingu zapewniają wsparcie podmiotom od rozpoczęcia działalności w obszarach takich jak księgowość, finanse oraz controlling. Wysokie kompetencje naszych ekspertów tworzących grupę UHY ECA S.A. potwierdzają pozycje w pierwszej dziesiątce najbardziej prestiżowych rankingów firm audytorskich. Cieszymy się uznaniem klientów, a także mediów, którym zapewniamy opinie eksperckie.

WHY UHY?

U podstaw naszego sukcesu są przede wszystkim ludzie, czyli profesjonaliści wyróżniający się kreatywnością i nieocenionym doświadczeniem. Tworzymy #UHYTEAM, który charakteryzuje się wartościami jak:

#jakość #rozwój #współpraca #marka

Zarządzamy jakością świadczonych usług, wykonywanych działań, ale i technologii, która ułatwia nam ich realizację. Rozwijamy się zarówno lokalnie, jak i globalnie. Współpracujemy ze sobą, dzielimy się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, a przy tym kreujemy markę.

Dodatkowo jesteśmy od 2019 roku akredytowanym pracodawcą ACCA, co oznacza, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić studentom, stowarzyszonym oraz członkom ACCA odpowiednie umiejętności, etykę i kompetencje, które zapewnią wartość dodaną i umożliwią rozwój biznesu.

#UHYTEAM

Dołączasz do #UHYTEAM? Wybierz, który dział jest dla Ciebie:

 • AUDYT

Precyzyjnie i dokładnie sprawdzamy czy sprawozdania finansowe naszych klientów są wiarygodne, a przy tym? Podróżujemy po zakątkach Polski, odwiedzamy najróżniejsze przedsiębiorstwa, poznajemy branże i rozumiemy biznes, ale przede wszystkim diagnozujemy stan rzeczywisty i szacujemy ryzyko.

 • OUTSOURCING

Marzysz o karierze w finansach i pracy dla międzynarodowych klientów? Zmień marzenia w rzeczywistość i prześlij nam swoją aplikację! Jako członek zespołu będziesz mieć możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego m.in. w obszarze usług księgowych, kadrowych, płacowych, rachunkowości podatkowej, sprawozdawczości oraz controllingu. Czas to pieniądz, więc nie zwlekaj! Dołącz do nas, wspólnie dzielmy się wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi partnerami i klientami na całym świecie.

 • DORADZTWO PRAWNO-PODATKOWE

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych doradców podatkowych, radców prawnych i ekonomistów. Doradzając naszym klientom, przedstawiamy precyzyjne i praktyczne rozwiązania problemów podatkowych oraz prawnych. Naszą codzienną pracą jest dbałość o rozumienie dynamicznych zmian zachodzących w relacjach biznesowych i dostarczenie naszym klientom optymalnych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Jesteś gotowy/a na nadchodzące wyzwania? Dołącz do zespołu doradztwa prawno – podatkowego i kreuj z nami zmieniającą się rzeczywistość!

 • ADMINISTRACJA

Mówi się, że bez działu administracji nie ma komunikacji. Jesteśmy aktywnym wsparciem, a przede wszystkim łącznikiem całego #UHYTEAM.

 • BUSINESS DEVELOPMENT & MARKETING

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś pełny energii i optymizmu, a praca w pełnym wyzwań środowisku brzmi jak muzyka dla Twoich uszu – zapraszamy do naszego zespołu! Jako członek business development & marketing, będziesz mieć możliwość wpływu na rozwój firmy oraz kreowanie marki, zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Dzięki naszej pracy, wspieramy klientów praktycznie z całego świata. Nie czekaj, wyślij swoją aplikację i przekonaj się sam – może właśnie na Ciebie czekamy...

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)