Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TVN S.A.

Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kariera.tvn.pl

Czy wiesz, że w zeszłym roku przyjęliśmy na staż ok. 200 osób?

Na czym polegają staże w TVN

Staże w TVN to przede wszystkim zdobywanie doświadczenia i praktyki. Naszym nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą z osobami wchodzącymi na rynek pracy i umożliwienie im rozwoju zawodowego dopasowanego do potrzeb. Stażysta ma okazję pogłębienia wiedzy teoretycznej i praktycznej w realiach biznesowych.

TVN to telewizja i biznes. Nasza oferta stażowa pozwala na zdobycie doświadczenia w różnych kierunkach, zarówno w obszarze medialnym: przyszłym dziennikarzom, producentom, wydawcom, jak i biznesowym: prawnikom, finansistom, czy ekonomistom. Odpowiadamy na potrzeby studentów i absolwentów większości kierunków studiów.

Co daje staż w TVN? 

  • Możliwość zdobycia doświadczenia – ciekawy i wartościowy wpis w CV
  • Zyskasz pewność, czym tak naprawdę chcesz zajmować się w przyszłości
  • Uczysz się od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach
  • Networking - zdobywasz nowe kontakty, które mogą przydać się w przyszłości
  • Masz duże szanse żeby zostać z nami na dłużej. Nawet jeżeli w danym momencie nie mamy wolnego stanowiska, jak tylko pojawi się rola odpowiadająca Twoim oczekiwaniom i umiejętnościom – odezwiemy się w pierwszej kolejności.

Jak dostać się na staż w TVN?

Aby dostać się na staż w TVN odwiedź naszą stronę (http://kariera.tvn.pl/praca-w-tvn-praktyki/) i sprawdź czy spełniasz określone przez nas wymagania.

Ile trwa staż?

Staże trwają do 3 miesięcy.

Czy staż w TVN jest płatny?

W TVN praktykujemy bezpłatne staże, wierzymy, że czas poświęcony przez naszych ekspertów, dostęp do narzędzi oraz możliwość nauki jest wartością samą w sobie.

W jakich obszarach mogę odbyć staż?

Oferowane przez nas staże odbywają się w bardzo różnych obszarach: Program i Produkcja, Programy Informacyjne, Nowe Media, Sprzedaż i Marketing, Technologia i Technika, Biznes i Administracja oraz Finanse. Oferta stażowa zależy od zapotrzebowania zespołów.