Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TVN S.A.

Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kariera.tvn.pl

Proces rekrutacyjny

Zastanawiasz się, jak przebiega proces rekrutacji w TVN? Dowiedz się, czego możesz się spodziewać, zanim do nas dołączysz.

ETAP 0 – ROZUMIEMY.

Rozumiemy, że udział w każdej rekrutacji jest stresującym doświadczeniem, bądź z nami szczery, a my postaramy się w możliwie najbardziej przyjazny sposób przeprowadzić Cię przez tę rekrutację. Niezalenie od finalnej decyzji mamy nadzieję, że udział w procesie wzbogaci Twoje doświadczenia.

ETAP 1

Aplikowanie

Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się w wyszukiwarce ofert. Aplikacja odbywa się on-line. Na etapie aplikowania zapytamy Cię o oczekiwania finansowe oraz dostępność do podjęcia zatrudnienia. Szanujemy Twój czas oraz naszych pracowników, dlatego istotne kwestie wyjaśniamy na samym początku.

ETAP 2

Selekcja

Na etapie selekcji CV kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których doświadczenie i kompetencje najlepiej pasują do szukanego profilu.

ETAP 3

Rozmowy telefoniczne

To etap, który włączamy do wielu procesów rekrutacyjnych. Podczas rozmów telefonicznych sprawdzamy kluczowe dla nas kryteria. W tym miejscu, dowiesz się również, jak będą wyglądały kolejne etapy i kiedy możesz spodziewać się informacji zwrotnej.

ETAP 4

Rozmowy kwalifikacyjne

To dla nas najważniejszy etap rekrutacji. Staramy się, żeby rozmowy były prowadzone w przyjaznej, niestresującej kandydatów atmosferze. Chcemy poznać Ciebie a także umożliwić Ci lepsze poznanie nas. Zależy nam, żeby decyzja dwóch stron o zatrudnieniu była maksymalnie świadoma i skutkowała wieloletnią i owocną współpracą z naszą Firmą.
W zależności od stanowiska, na które aplikujesz możesz spodziewać się mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji.

ETAP 5

Testy

Zależy nam, żeby kandydat odnalazł się jak najlepiej w nowym miejscu pracy oraz w nowej roli, dlatego w dalszych etapach mogą pojawić się rożnego rodzaju testy weryfikujące. Niektóre dotyczą znajomości specjalistycznych programów, inne Twoich cech osobowości. Dopasowanie odgrywa kluczową rolę w naszym procesie.

ETAP 6

Informacja zwrotna

Wraz z otrzymaniem zaproszenia do rozmowy telefonicznej możesz od tego momentu oczekiwać, że po każdym etapie, niezależnie od tego, czy zostaniesz zakwalifikowana/y do kolejnego, czy też nie, otrzymasz informację zwrotną. Informację możesz otrzymać w formie mailowej  lub też w formie telefonicznej. Jeżeli w ustalonym terminie nie została Ci udzielona informacja zwrotna, skontaktuj się osobą z  działu HR, z którą wcześniej rozmawiałeś/łaś.