Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TVN S.A.

Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kariera.tvn.pl

Fakty o TVN

TVN Grupa Discovery to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego globalnego koncernu mediowego Discovery, którego programy od wielu lat informują, inspirują i bawią.

W ofercie TVN Grupa Discovery znajdują się 24 kanały telewizyjne, w tym stacje factualowe, lifestyle’owe, informacyjne, sportowe i filmowe oraz bogactwo treści dostępnych online, m.in. Player – jeden z najbardziej angażujących polskich serwisów VOD zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie, a także Eurosport Player oferujący najlepsze wydarzenia sportowe na żywo w sieci. Do nadawcy należy również TVN Media – jedno z wiodących biur sprzedaży reklam w Polsce.

Branża mediów i rozrywki rozwija się w niespotykanym dotąd tempie. Postęp technologiczny i transformacja cyfrowa zrewolucjonizowała sposób, w jaki pracujemy, nawiązujemy relacje czy spędzamy wolny czas.

Świat wokół nas podlega nieustannym zmianom, ale jedno pozostaje niezmienne - na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszego widza i odbiorcę. Jak nikt inny potrafimy opowiadać fascynujące historie, które angażują ludzi na całym świecie. Jeśli chcesz tworzyć i realizować to, o czym inni tylko marzą, należysz do grona entuzjastów digitalizacji i jesteś gotów rozwijać swoje kompetencje cyfrowe, dołącz do nas. TVN Grupa Discovery to jeden zespół. Wyróżniamy się jako indywidualności, ale stanowimy również zgraną drużynę, która sobie pomaga, motywuje i wspiera we wspólnym dążeniu do celu. Zapraszamy!

Ludzie

Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Pracuje i współpracuje z nami ponad 3 tysiące profesjonalistów i najlepszych specjalistów w swoim fachu. Średni staż pracy w firmie to 8 lat.

Jesteśmy innowacyjni

Lubimy zaskakiwać naszych widzów i tworzyć coś innowacyjnego. Byliśmy pierwszą telewizją, która zdecydowała się uruchomić kanał telewizyjny całkowicie poświęcony informacjom z Polski i Świata – TVN24. Zrewolucjonizowaliśmy polską telewizję, tworząc pierwsze w kraju reality show – Agent!

Plejada gwiazd  

To z nami współpracują najjaśniej święcące gwiazdy telewizji: Piotr Kraśko, Dorota Szelągowska, Małgorzata Rozenek, Martyna Wojciechowska, Magda Gessler, Monika Olejnik, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Anita Werner, Kuba Wojewódzki i wiele, wiele innych…

Mocna pozycja na rynku

Mamy ugruntowaną pozycje wśród widzów w wieku od 16 do 49 lat. Jesteśmy też bezapelacyjnym liderem wśród widowni komercyjnej z dużych miast.

Silny Pracodawca

Od kilkunastu lat znajdujemy się w czołówce zestawienia badania Universum Student Survey, oceniającego wizerunek pracodawców oraz czynniki przesądzające o ich atrakcyjności wśród profesjonalistów i studentów w 28 krajach na całym świecie. 

W 2020 roku TVN uplasował się w TOP10 w aż 3 kategoriach!

  • 2 miejsce w kategorii nauk humanistycznych
  • 5 w kategorii biznes
  • 6 w kategorii prawo

W ramach badania organizowanego przez firmę Antal „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów" w kategorii „Media i Marketing” zdobyliśmy II miejsce, natomiast w 2016 osiągnęliśmy  III miejsce w kategorii Internet, media i e-commerce. Zajęliśmy również I miejsce w 2012 roku w rankingu Randstad  na najbardziej atrakcyjnych pracodawców.

Co nas wyróżnia?

NASZE KLUCZOWE WARTOŚCI

Wszyscy na całym świecie utożsamiamy się z naszymi kluczowymi wartościami i pracujemy zgodnie z zasadami etyki.

Przejrzysta komunikacja

Wyraźnie mów, co masz na myśli; pytaj, jeśli czegoś nie rozumiesz; oraz zawsze odnoś się z szacunkiem do przekazu i osoby, z którą się komunikujesz. Nikt nie jest jedynym źródłem najlepszych pomysłów, więc zawsze należy zachęcać do otwartości, słuchać i promować współpracę. Jeśli masz wątpliwości – komunikuj je.

Zrozumienie i wsparcie

Wierzymy w ludzką dobroć oraz w to, że jesteśmy odpowiedzialni za społeczności, w których funkcjonujemy. Wierzymy, że inwestowanie w organizację i ludzi reprezentujących nasze pasje jest inwestycją w nas samych, zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i społecznym.

Różnorodność

Różnorodność nie jest tym, co robimy, ale tym, kim jesteśmy. Nasza Firma jest odbiciem naszej widowni, czyli szerokiego spektrum zainteresowań, pochodzenia i stylu życia.

Poczucie humoru

Poważnie podchodzimy do naszych obowiązków. Jednak doza zdrowego dystansu w konkretnej sytuacji uruchamia wyobraźnię, odświeża perspektywę i generuje pozytywną energię. Ponadto, spędzamy razem tak dużo czasu, więc bawmy się przy tym dobrze!

Uczciwość

Wierzymy, że każdy posiada moralny kompas, skierowany na uczciwość, etyczne działanie i podejmowanie odpowiedzialności. Postępuj zgodnie z tym co mówisz, bądź wiarygodny, mów prawdę i rób wszystko jak najlepiej. Twoja etyka osobista przekłada się na nasze możliwości rozwoju i sukcesu.

Otwartość

Nowe inicjatywy są motorem napędzającym naszą działalność, dlatego musimy być otwarci na wszelkie sugestie. Prowadzimy „politykę otwartych drzwi”, bo uważamy, że dzielenie się nowymi pomysłami, informacjami oraz odczuciami jest konieczne dla osiągnięcia sukcesu.

Współdziałanie

Współdziałanie przy realizacji zadań jest nie tylko warunkiem naszego powodzenia, ale przyczynia się do wzajemnego szacunku, poczucia odpowiedzialności i wspólnoty. W naszym różnorodnym środowisku wspólne cele i strategie pomagają nam w rozwiązywaniu niedomówień oraz w dążeniu do sukcesu.

Work/life balance

Kariera to tylko jeden z aspektów Twojego życia, stąd kluczowe jest dbanie o swoje zdrowie emocjonalne, umysłowe i fizyczne. Wierzymy, że zachowując równowagę jesteśmy bardziej szczęśliwi, pewni siebie oraz wydajni. Dzięki temu, powstaje wielowymiarowa, a jednocześnie spójna kultura organizacyjna.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)