Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TuMieszkamy

17 Stycznia 48
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 572 55 70
Fax: 22 659 27 77
[email protected]

tumieszkamy.pl/kariera

Kim jesteśmy?

TuMieszkamy to wspólna marka spółek z grupy City Service do których należą: Atrium 21, Progresline, Concierge, Certus, ZZN, Famix, DomBest, TED, Santer.

Jesteśmy jednym z  największych zarządców nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Do dziś obdarzyło nas swym zaufaniem ponad 4 000 Wspólnot Mieszkaniowych i tym samym mamy ponad 10 mln m2 pod opieką. Już trzeci rok z rzędu otrzymaliśmy tytuł Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości, który stawia nas wśród firm najprężniej działających w kategorii.

Blisko Ciebie

Mamy ponad 100 biur na terenie całego kraju między innymi w: Białymstoku, Lublinie, Łodzi, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.  Dzięki temu, jest możliwość pracy w różnych miejscach Polski. Przeprowadzka nie musi się wiązać ze zmianą pracy. Mamy placówki w wielu miejscach i jesteśmy otwarci na relokację pracowników

Na co stawiamy

- rozwój
TuMieszkamy daje możliwość awansu w strukturze firmy, bo stawiamy na rozwój naszych pracowników.

- inicjatywa
W naszej organizacji pracujemy metodą Lean, dzięki temu nasi pracownicy mają realny wpływ na wprowadzanie ulepszeń.

- atmosfera
Dobra atmosfera sprzyja pracy, dlatego stawiamy na integrację: co roku jesienią spotykamy się na imprezie firmowej. Lokalnie świętujemy ważne okazje, regularnie się spotykamy. Tworzymy drużynę!

Międzynarodowy charakter firmy

Od 2013 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy City Service, która zarządza wieloma prestiżowymi obiektami w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, między innymi nieruchomościami mieszkaniowymi oraz obiektami publicznymi.

Więcej informacji na stronie City Service: www.cityservice.eu

Ostatnie wpisy dla TuMieszkamy Zarządzanie nieruchomościami

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)