Dane kontaktowe

Tubes International Sp. z o.o.

Bystra 15a
61-366 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.tubes-international.com

NIP: 7810046084

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Funkcjonujemy już od 1993 roku i od tego czasu zajmujemy się dostarczaniem węży, złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu.

W 2018roku obchodzimy 25-lecie firmy.

Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się ekspertem w naszej branży. Dzięki temu możemy oferować nie tylko wysokiej, jakości produkty, ale również profesjonalne doradztwo przy ich doborze oraz fachowe usługi.

Posiadamy  własną sieć sprzedaży, którą tworzą oddziały na terenie Polski oraz oddziały zagraniczne. Cały czas planujemy ekspansję na kolejne rynki. Działamy w takich krajach jak:

  • Kazachstan
  • Czechy
  • Rosja
  • Norwegia
  • Ukraina
  • Słowacja
  • Litwa
  • Niemcy

Centrala firmy zlokalizowana jest w Poznaniu, gdzie znajduje się również centrum magazynowo-logistyczne, hala produkcyjna, w której produkujemy różnego rodzaju przewody oraz warsztat spawalniczy, w którym mamy możliwość spawania i testowania ciśnieniowych węży stalowych.

W Poznaniu w centrali firmy oraz w 37 oddziałach w Polsce i za granicą pracuje prawie 500 osób.

Twoje miejsce w Tubes International:

W centrali znajdziesz wymarzoną pracę w obszarach:

  • Handlowym
  • Technicznym
  • Produkcyjnym
  • Magazynowym
  • Zakupów
  • Finansowym
  • Księgowym
  • IT
  • Marketingu

Każdy z naszych o oddziałów wyposażony jest w warsztat produkcyjny, magazyn oraz przestrzeń sklepową.

Przebieg procesu rekrutacji

  1. Weryfikacja nadesłanych ofert pracy.
  2. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna z przełożonym.
  3. Ostateczna rozmowa z przełożonym i osobą decyzyjną.
  4. Zatrudnienie na umowę o pracę.

Historie awansu naszych Pracowników:

Osoba zatrudniona na stanowisko: Asystent ds. technicznych

Opis stanowiska:

  • II.2007 – Asystent ds. technicznych
  • XII.2007 – Specjalista ds. technicznych
  • II.2010 – Szef Nadzoru Spawalniczego
  • IX.2012 – Zastępca Dyrektora Technicznego, Szef Nadzoru Spawalniczego
  • XI.2015 – Zastępca Dyrektora Technicznego ds. produkcji, Szef Nadzoru Spawalniczego

Osoba zatrudniona na stanowisko: Sekretarka

  • III.2003 – Sekretarka
  • IX.2003 – Sekretarka, Archiwista Zakładowy
  • IV.2004 – Asystent ds. realizacji zamówień, Archiwista Zakładowy
  • XII.2004 – Specjalista ds. realizacji zamówień, Archiwista Zakładowy
  • VII.2007 – Szef Sekcji Realizacji Zamówień