Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Truvant Europe Sp. z o.o.

Nowy Józefów 70
94-406 Łódź
łódzkie, Polska

truvant.com.pl

NIP: 5272435878

Dodatkowe lokalizacje:

TRUVANT Europe Sp. z o.o.

Przemysłowa 1
95-010 Sosnowiec-Pieńki
łódzkie, Polska

truvant.com.pl

TRUVANT Europe Sp. z o.o.

Graniczna 8B
54-530 Wrocław
dolnośląskie, Polska

truvant.com.pl

Ścieżki kariery

W Truvant stawiamy na ludzi. Wierzymy, że to dzięki rozwojowi pracowników, rozwija się nasz biznes. Poznaj niektóre przykłady ścieżek kariery naszych pracowników.

Więcej przykładów ścieżek karier znajdziesz na naszej stronie https://truvant.com.pl/

Praktyki i staże – zacznij z nami swoją karierę!

Praktyki letnie

Praktyki w Truvant organizowane są w okresie wakacyjnym oraz w zależności od potrzeb w trakcie roku akademickiego. Po praktykach istnieje możliwość przedłużenia współpracy z naszą firmą w ramach stażu. Studenci mogą realizować praktyki w różnych działach i lokalizacjach, a czas ich trwania wynosi minimum 3 miesiące.

Staże

Staże organizowane są w ramach bieżących potrzeb organizacyjnych. Czas trwania stażu to zwykle 12 miesięcy podczas, których kandydaci mają możliwość zdobywania pierwszego doświadczenia zawodowego. Większość naszych staży kończy się zatrudnieniem na stałe.

Praktyki i staże, to czas w którym masz możliwość poznać wartości oraz standardy naszej organizacji. Pod opieką mentora będziesz realizował samodzielne zadania, wykorzystując wiedzę teoretyczną, którą zdobyłeś na studiach.

Zobacz aktualne oferty na stronie https://praca.truvant.com.pl/ i aplikuj już dziś!

No Barriers – Zatrudnienie osób niepełnosprawnych

W ramach programu No Barriers, dedykowanego zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami, zatrudniamy osoby na różne stanowiska pracy - zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe. Dokładamy wszelkich starań, by w procesie rekrutacji jak najlepiej poznać kandydatów i ich potrzeby.

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności otrzymują specjalny comiesięczny dodatek finansowy do wynagrodzenia (przeznaczony na zakup leków, rehabilitację itp.). W ramach programu zatrudniamy ponad 200 osób we wszystkich lokalizacjach firmy.

W Strykowie oraz Wrocławiu uruchomiliśmy linię produkcyjną przy której zatrudnienie znalazły zespoły złożone z osób niesłyszących i niedosłyszących. W ramach przygotowań do zatrudnienia tej grupy pracowników przeprowadzone zostały szkolenia dotyczące „świata Głuchych”, uwrażliwiające na kwestię komunikacji i współpracy z tą grupą, a także zawierające elementy Polskiego Języka Migowego (PJM). Liderzy cyklicznie uczestniczą w naszym szkoleniu wewnętrznym „Ramię w ramię z niepełnosprawnością” prowadzonym przez trenera wewnętrznego, pracownika Truvant, który sam jest osobą z niepełnosprawnością. Obecnie zatrudniamy ok 35 osób niesłyszących i słabosłyszących.
Nasz projekt jest unikalny w skali całej firmy i nasza grupa projektowa została nagrodzona korporacyjną nagrodą CSTE (Customer Satisfaction Through Excellence Awards) za najlepszy obszar w kategorii „Ludzie”.

Co roku firma Truvant bierze udział w Akademickich Targach Pracy Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Uniwersytet Medyczny wraz z Fundacją Łódź Akademicka, gdzie prezentowane są możliwości zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w naszej firmie.

Wspieramy także inicjatywy naszych pracowników – w 2020 roku firma Truvant była sponsorem konferencji „Mam stomię. Co dalej?” organizowanej przez Fundację (Nie)doskonali - założoną i współprowadzoną przez jednego z naszych pracowników.

Truvant jako organizacja daje pracownikom z niepełnosprawnościami szanse na lepsze życie oraz aktywność zawodową. Dzięki pracy w Truvant wielu pracowników mogło się usamodzielnić i poczuć, że są potrzebni.