Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Truvant Europe Sp. z o.o.

Nowy Józefów 70
94-406 Łódź
łódzkie, Polska

truvant.com.pl

NIP: 5272435878

Dodatkowe lokalizacje:

TRUVANT Europe Sp. z o.o.

Przemysłowa 1
95-010 Sosnowiec-Pieńki
łódzkie, Polska

truvant.com.pl

TRUVANT Europe Sp. z o.o.

Graniczna 8B
54-530 Wrocław
dolnośląskie, Polska

truvant.com.pl

Poznaj nas

Truvant Europe Sp. z o.o. to część prężnie rozwijającego się amerykańskiego koncernu - Prairie Industries Holdings z siedzibą w stanie Wisconsin. Rok 2021 - to rok przełomowy w historii Firmy Truvant Europe - rok zmian, wyzwań i dalszego rozwoju.

Początki Truvant Europe

Od 01 lutego 2021 roku, polska dywizja firmy Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. z Zakładami produkcyjnymi świadczącymi usługi pakowania stają się pierwszymi Zakładami Produkcyjnymi firmy  Prairie Industries w Europie pod wspólna nazwą Truvant Europe.

Truvant Europe w Polsce

Działalność w Polsce prowadzimy od roku 2004. Obecnie zatrudniamy ponad 3000 Pracowników w 6 Zakładach Produkcyjnych w Polsce zlokalizowanych w: Łodzi, Sosnowcu Pieńkach (koło Strykowa) i we Wrocławiu.

Spakowane w polskich fabrykach produkty naszych Klientów trafiają do ponad 40 krajów, zlokalizowanych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji.

Misja

Dostarczanie i świadczenie najwyższej jakości usługi pakowania - bezpieczeństwo i stabilność - tym kierujemy się w Truvant Europe Sp. z.o.o.

Nasi kluczowi klienci

Działalność CSR

Swoimi działaniami docieramy do różnych grup społecznych zarówno w regionie Łodzi, Strykowa jak i Wrocławia zaznaczając swoją obecność w społeczności lokalnej. W ramach naszej organizacji powstała również Drużyna Biegowa Truvant, która poprzez udział w wydarzeniach sportowych wspiera akcje charytatywne.

Ostatnie wpisy dla Truvant Europe Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)