Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Marecka 47
05-220 Zielonka
mazowieckie, Polska

www.trumpf.com/pl_PL

NIP: 1251178960

KIM JESTEŚMY

TRUMPF Huettinger należy do rodzinnego koncernu TRUMPF.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie elektroniki, maszyn, obrabiarek i laserów. Dzięki szytym na miarę rozwiązaniom trudno znaleźć jakikolwiek element w przemyśle produkcyjnym, który nie powstał z wykorzystaniem produktów naszej firmy - począwszy od filigranowych wskazówek w zegarkach, przez urządzenia medyczne, aż po łopaty turbin samolotowych.

Na co dzień współpracujemy z firmami z całego świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Azji czy Europy, a naszymi wieloletnimi Klientami są liderzy rynku elektroniki użytkowej i przemysłowej, notowani w prestiżowym rankingu Fortune500.

To dzięki globalnemu myśleniu, podejmowaniu codziennych wyzwań, innowacyjnej mentalności naszych pracowników oraz adaptacji do potrzeb Klientów, jesteśmy obecni w tak wielu dziedzinach światowej gospodarki.

INNOWACYJNE POMYSŁY ODWAŻNYCH LUDZI

TRUMPF to przede wszystkim ludzie –  w 73 lokalizacjach na całym świecie jest z nami blisko 12 000 najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że w polskim oddziale TRUMPF Huettinger, zatrudniamy już blisko 500 pracowników i nadal nieustannie powiększamy zespół, by sprostać rosnącemu zainteresowaniu naszymi produktami.

Realizacja postawionych celów i ambicji nie byłaby możliwa, gdyby nie nasz najcenniejszy kapitał w firmie jakim są ludzie. Dbamy o każdego pracownika, niezależnie od tego, czy jest doświadczonym specjalistą czy dopiero rozpoczyna swoją karierę. W końcu to dzięki odwadze naszych ludzi, którzy generują innowacyjne rozwiązania, ze śmiałością stawiamy czoła rynkowym wyzwaniom i tworzymy pionierskie w skali globu projekty.

Jako firma sektora high-tech, doceniamy podejmowanie inicjatywy i lubimy wyzwania, dlatego zawsze znajdzie się miejsce dla wizjonerów i pasjonatów technologii.

A Ty? Ile masz w sobie odwagi?  

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

SIŁA LUDZI

Dołączysz do grupy entuzjastów nowoczesnych technologii, którzy z pasją realizują innowacyjne projekty. Współpraca zespołowa oraz profesjonalizm są częścią naszego codziennego życia.
 

STAŁY ROZWÓJ

Będziemy Cię motywować i wspierać w Twoim ciągłym doskonaleniu, zachęcając do zaangażowania i podnoszenia kompetencji zawodowych. W ramach naszego programu rozwoju, możesz skorzystać z licznych szkoleń, kursów zawodowych, czy też dofinansowania nauki języków obcych. Ponadto, globalny charakter organizacji stwarza perspektywę zagranicznych wyjazdów służbowych oraz udziału w międzynarodowych grupach projektowych i wymianach pracowniczych (np. do Niemiec, Szwajcarii, Chin, USA czy Japonii).
 

NIEZALEŻNE INNOWACJE

TRUMPF Huettinger w Polsce tworzy przede wszystkim autorskie, wykorzystywane na całym świecie, rozwiązania. Dołączając do nas, masz możliwość współtworzyć technologie, które w świadomości odbiorców zaistnieją dopiero za kilka lat.
 

OTWARTA KULTURA ORGANIZACYJNA

Dbamy o stabilność zatrudnienia, work-life balance i uczciwe, oparte na zrozumieniu relacje zawodowe. W codziennej pracy darzymy się wzajemnym szacunkiem oraz zaufaniem, a także przestrzegamy reguł i dotrzymujemy obietnic danych pracownikowi. Ponadto, całkowita transparentność w komunikacji, jak i przejrzyste zasady co do ścieżek kariery, pozwolą Ci świadomie kierować swoim rozwojem w naszych szeregach.
 

TRUMPF Huettinger to miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę, by wyznaczać kierunki w dziedzinie nowoczesnych technologii. To z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej.

Jeśli masz w sobie odwagę – dołącz do nas i twórz z nami elektronikę przyszłości!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)