Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Trodat Polska

Marywilska 22
03-228 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 339 36 00
[email protected]

www.trodat.pl

NIP: 1132374181

Dlaczego warto u nas pracować?

Oferujemy możliwość rozwoju, który rozumiemy zarówno jako awans w hierarchii firmy, jak również nowe zadania i wyzwania

W firmie Trodat codziennie dzieje się coś nowego i nikt się nie nudzi.

„Pracując w Trodat można być pewnym ciągłej zmiany. Jest mi ogromnie miło, że w ciągu tych lat, które upłynęły od założenia firmy, mogłam mieć udział w jej rozwoju. Wiele się w tym czasie nauczyłam, przede wszystkim samodzielności i myślenia „out of the box” oraz wiele się dowiedziałam o sobie. Firma oferuje dużą swobodę w realizacji zadań, co pozwala wykazać się kreatywnością. Nowe projekty motywują do wyjścia poza strefę komfortu i zdobywania wiedzy.” 

Malwina Kocemba w firmie od września 2002, stanowisko Operations Manager

Doceniamy inicjatywę, kreatywność i podejmowanie nowych wyzwań

Lubię być partnerem w biznesie Klienta a nie zwykłym sprzedawcą, lubię rozwijać swoje umiejętności a nie zaprzepaszczać już zdobyte, chcę zwiększać zyski moich Klientów a co, za czym idzie także swoje - Trodat mi to umożliwia! Sprzedaż najwyższej jakości asortyment to w Trodat rzeczywistość nie tylko pusty slogan!
Lubisz być kochany przez Klientów… - to będziesz w Trodat, bo Oni kochają nasze produkty!”

Łukasz Paździoch w firmie od czerwca 2017 r. stanowisko Przedstawiciel Handlowy

„Praca w firmie będącej liderem technologicznym oznacza dużą dynamikę i ciągły rozwój. Dla mnie osobiście nie bez znaczenia jest to, jakim produktem zajmuję się w codziennej pracy i jaki ma on wpływ na otoczenie biznesowe. Praca z zaawansowanym technologicznie produktem, który realnie wspiera naszych klientów w rozwoju ich biznesu daje dużo satysfakcji.”

Sabina Greloff w firmie od lipca 2015 , stanowisko Brand Manager Trotec

Przykładamy dużą wagę do procesu wdrożenia nowych pracowników

Każdy nowo zatrudniony pracownik otrzymuje przygotowany specjalnie dla niego harmonogram wdrożenia obejmujący spotkania i szkolenia z osobami ze wszystkich działów firmy.

„Swój okres wdrożenia przedstawię  w postaci „3P”

1P –Poznanie struktury działania wszystkich komórek firmy w sposób prosty i czytelny.

2P-Poznanie produktów firmy ich najwyższa jakość.

3P-Poznanie najważniejsze wspaniałych ludzi którzy tworzą tą firmę.”

Wojciech Dżułyk w firmie od września 2016 , stanowisko Przedstawiciel Handlowy

Pomagamy pracownikom w rozwoju poprzez szkolenia

Współpracujemy z renomowaną firmą doradczą 4results Sp. z o.o., która pomaga nam w rozwoju pracowników z różnych działów firmy, poprzez doradztwo i szkolenia. Każdy pracownik może zaproponować temat szkolenia wewnętrznego lub zewnętrznego, które jest mu potrzebne. W procesie rekrutacji stawiamy na osoby chętne do rozwijania swoich umiejętności.

„Praca w firmie Trodat to różnorodne i ciekawe wyzwania, który rozwijają i stale podnoszą nasze kwalifikacje oraz umiejętności a przede wszystkim praca wśród zaangażowanych współpracowników i miłej atmosferze :) Karina Krawiec-Głaz, w firmie od listopada 2011 r. stanowisko Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży i Telemarketingu Trotec.

Nasze biuro jest dogodnie położone

Można do nas dojechać samochodem, tramwajem, autobusem, pociągiem podmiejskim i rowerem. Jeśli przyjedziesz samochodem, bez problemu zaparkujesz na dużym parkingu.

Firma dba o dobrą atmosferę

Jesteśmy zgranym zespołem. W Trodat propagujemy postawę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Nasi pracownicy wspierają się i pomagają sobie wzajemnie dzieląc się dobrymi praktykami. Organizujemy również imprezy integracyjne dla całej firmy i poszczególnych działów.

„Dlaczego warto pracować w Trodat? Odpowiadając na pytanie:
- Cykliczne szkolenia produktowe- motywacyjne,
- Atmosfera,
-Pensja na czas.”
Katarzyna Wróbel, w firmie od maja 2019 r. stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

System premiowy zależy od efektów pracy

W Trodat Polska preferujemy podejście dzielenia się wypracowanym zyskiem z pracownikami. Nasze systemy motywacyjne zbudowane są w taki sposób, żeby nagradzać efektywną i systematyczną pracę. Preferujemy jasne, mierzalne kryteria oceny pracowników.

ELASTYCZNA FORMA ZATRUDNIENIA

Każdemu nowemu pracownikowi proponujemy umowę o pracę. Standardowo, pierwsza umowa jest podpisywana na okres próbny, druga na czas określony (1 rok) a kolejna na czas nieokreślony. Jeśli jednak pracownik preferuje pracę na podstawie kontraktu B2B lub umowy zlecenia również jest to możliwe, w granicach obowiązujących przepisów prawnych.

Prywatna opieka medyczna i karta Multisport

Oferujemy pracownikom możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego. Dla chętnych firma oferuje karty  Multisport w ramach programu sportowego Benefit.