Dane kontaktowe

Trodat Polska

Marywilska 22
03-228 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 339 36 00
biuro@trodat.net

trodat.pl

NIP: 1132374181

___

Systemy Laserowe Trotec

Marywilska 22
03-228 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 339 35 39
lasery@trodat.net

troteclaser.com

Trodat

Gdy w 1912 roku Franz Just rozpoczął produkcję gumowych pieczątek, nie mógł nawet przypuszczać, że stanie się ona fundamentem światowego koncernu. Dziś Grupa Trodat Trotec jest liderem na międzynarodowym rynku artykułów stemplarskich oraz systemów laserowych do cięcia i grawerowania. Ma ponad trzydzieści podmiotów zależnych na świecie i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

W ramach Grupy Trodat, we wrześniu 2002 roku powstała polska spółka córka - Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Jako przedstawiciel producenta, zapewniamy pełną ofertę produktów stemplarskich, oraz jako uzupełnienie posiadamy także w swojej dystrybucji tusze biurowe i specjalistyczne marki Noris, specjalistyczne numeratory i datowniki marki Reiner.

W naszej ofercie znajduje się też znana i lubiana marka piśmienna Uni Mitsubishi Pencil. Dystrybucja produktów tej marki stanowi obecnie jeden z głównych filarów działalności naszej firmy. Produkty Uni podobnie, jak produkty marki Trodat odznaczają się bardzo wysoką jakością i stanowią tzw. „górną półkę„ w swojej klasie.

Grupa Trodat Trotec od wielu lat podejmuje działania w dziedzinie ochrony środowiska. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością, ale równocześnie są neutralne dla środowiska. Prawdziwym przełomem był dla nas rok 2011. Powstały wtedy nasze pierwsze pieczątki przyjazne naturze - Trodat Printy.

Obecnie dział handlowy liczy ok. 30 pracowników, podzielonych na 2 zespoły. Pierwszy zespół odpowiedzialny jest za rynek stemplarski (marki Trodat, Reiner i Noris) oraz za rynek biurowy (marka UNI). Drugi zespół odpowiada za rynek systemów laserowych Trotec.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę internetową www.trodat.pl.

Circle of Life

Ostatnie wpisy dla Trodat Polska Sp. z o.o.

Loading...