Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Trodat Polska

Marywilska 22
03-228 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 339 36 00
[email protected]

www.trodat.pl

NIP: 1132374181

GRUPA TRODAT TROTEC

Grupa Trodat Trotec jest liderem na międzynarodowym rynku artykułów stemplarskich oraz systemów laserowych do cięcia i grawerowania.

Grupa nieustannie się rozwija i zatrudnia już ponad 1500 pracowników w 40 filiach zlokalizowanych w różnych państwach świata, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Francji, Wielkiej Brytanii, Brazylii czy Australii. Siedziba główna Grupy Trodat Trotec mieści się w Wels, w Górnej Austrii.

W ramach Grupy Trodat Trotec, we wrześniu 2002 roku powstała polska spółka córka – Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która w swej strukturze organizacyjnej skupia dwa zespoły – Trodat i Trotec. Większość pracowników na co dzień pracuje w biurze oraz magazynie logistycznym w Warszawie, natomiast przedstawiciele handlowi, reprezentujący firmę na terenie kraju, pracują w trybie home office.

O TRODAT

Firma Trodat, założona w 1912 roku, ma za sobą ponad 100-letnią historię i jest największym producentem pieczątek automatycznych na świecie. Obecnie zatrudnia około 1000 osób, z których prawie 100 w Polsce.

Produkty marki Trodat są innowacyjne i odpowiednie do każdego zastosowania. W celu zapewnienia klientom dostępu do szerokiej oferty artykułów stemplarskich, prowadzimy na polskim rynku dystrybucję tuszy biurowych oraz specjalistycznych marki Noris, a od 2003 roku również produktów piśmienniczych marki Uni Mitsubishi Pencil.

Zespół Trodat w Polsce stale się powiększa. Zróżnicowana organizacja naszej firmy pozwala na podjęcie pracy i rozwój zawodowy w takich obszarach jak sprzedaż, marketing, obsługa klienta, administracja, logistyka, a ostatnio także informatyka.

O TROTEC

Firma Trotec została utworzona w 1997 roku z jednostki badawczej należącej do Trodat. Od tamtego czasu nasza firma stała się światowym liderem technologii laserowej. W ramach ustanowionej Trodat Trotec Group, projektujemy, wytwarzamy i sprzedajemy systemy laserowe do znakowania, cięcia i grawerowania. Trotec wyznacza nowe standardy na rynku, obsługuje klientów z ponad 90 krajów i zatrudnia ponad 500 pracowników.

Zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, a w najbliższych latach planujemy osiągnąć jeszcze więcej i umocnić się na pozycji lidera. Aby zrealizować ten cel, poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji.

W styczniu 2018 roku Trotec podjął decyzję o ulokowaniu w Trodat Polska zespołu Software Development, który jest częścią rozbudowanego działu R&D firmy Trotec. Zespół programistów i testerów zajmuje się tworzeniem oprogramowania do laserów Trotec sprzedawanych na całym świecie.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź nasze strony internetowe: www.trodat.pl, www.troteclaser.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)