Dane kontaktowe

Trivium Packaging Poland sp. z o.o.

Katy 3
32-107 Radziemice
małopolskie, Polska

NIP: 5861044266

KIM JESTEŚMY?

Zakład produkcyjny Trivium Packaging Poland Sp. z o.o. zlokalizowany jest w miejscowości Kąty, w gminie Radziemice, na terenie powiatu proszowickiego, ok. 40km od Krakowa.

Trivium Packaging powstało w wyniku połączenia liderów branży Exal Corporation i Ardagh Metal Packaging, oferując klientom na całym świecie innowacyjne i zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań aluminiowych i metalowych różnych zastosowań, od spożywczych po chemiczne.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

W naszym zakładzie realizujemy wszystkie procesy technologiczne konieczne do wytworzenia opakowania - od przygotowania druku, poprzez lakierowanie i druk, po tłoczenie i montaż opakowania – dla polskich i międzynarodowych liderów branży chemicznej. Zatrudniamy około 100 osób, które stanowią wyspecjalizowaną kadrę będącą naszą dumą.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Praca Zespołowa

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo oraz szacunek do drugiego człowieka. Zatrudniamy jedynie w oparciu o umowę o pracę.

Pasja

Każdego dnia staramy się pozytywnie wpływać na nasze otoczenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które realizujemy  z poświęceniem i entuzjazmem.

Doskonałość

Dążymy do ciągłego rozwoju. Mocno wierzymy w Lean management i na co dzień pracujemy w myśl tej koncepcji. Stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Często uczestniczymy w rozmaitych kursach i szkoleniach, zarówno twardych, jak i miękkich. Mamy rozbudowane programy rozwojowe, które pomagają nam stawać się nie tylko lepszymi pracownikami, ale też lepszymi ludźmi.