Dane kontaktowe

Trend Glass Sp. z o.o.

Marii Fołtyn 11
26-615 Radom
mazowieckie, Polska

NIP: 9482304802

REKRUTACJA

Jeśli szukasz pracy i chcesz być częścią dużej firmy, rozwijać swoje umiejętności i kompetencje? Dołącz do nas!!! Wystarczy abyś aplikował na Nasze ogłoszenie, a reszta należy do Nas. Proces rekrutacyjny prowadzony jest kilku etapowo i po każdym etapie jesteś informowany o tym, czy zostałeś zakwalifikowany do kolejnego etapu. Co to za etapy?

ETAP 1

Aplikuj

Zainteresowani pracownicy aplikują na ogłoszenie.

ETAP 2

Selekcja

Spośród wielu aplikacji dział HR prowadzi selekcję aplikacji i wybiera te które najbardziej wpisują się w profil stanowiska, a później przedstawia wybrane aplikacje Kierownikom działu, którzy mają zapotrzebowanie na nowego pracownika.

ETAP 3

Wywiad telefoniczny

Przeprowadzamy kilkuminutową rozmowę telefoniczną z wybranym kandydatem, w celu poszerzenia wiedzy na temat jego kandydatury.

ETAP 4

Rozmowa rekrutacyjna

Wybrani kandydaci są zapraszani na rozmowę rekrutacyjną, w której bierze udział  przedstawiciel działu HR i bezpośredni przełożony. Celem rozmowy rekrutacyjnej jest sprawdzenie kluczowych dla danego stanowiska kompetencji. 

ETAP 5

Przedstawienie oferty

Po podjęciu decyzji kontaktujemy się z kandydatem przekazując informację zwrotną. Niezależnie od decyzji, osoba biorąca udział w rekrutacji otrzymuję wiadomość o jej wyniku. Z kandydatami, którzy otrzymali pozytywną odpowiedź, w trakcie ustalamy warunki współpracy.

ETAP 6

Zatrudnienie

To już prawie ostatni etap w procesie rekrutacji, ale już zdecydowanie najmilszy – to podpisanie umowy i przedstawienie zakresu obowiązków.

ETAP 7

Onboarding

W pierwszym dniu pracy organizowane jest szkolenie ,,Welcome”, którego celem jest wdrożenie nowych pracowników w organizację.