Dane kontaktowe

Trend Glass Sp. z o.o.

Marii Fołtyn 11
26-615 Radom
mazowieckie, Polska

NIP: 9482304802

PRACUJ Z PASJĄ

Naszym priorytetem jest rozwój TREND GLASS, a największą wartością - ludzie! To dzięki nim budujemy silną pozycję lidera w Polsce i na 40 rynkach na świecie. Dbamy o zawodowe spełnienie pracowników, stwarzamy możliwość stałego rozwijania się i awansu. Uczciwie traktujemy swoją kadrę, jej potrzeby. Wyzwania, ciekawe, rozwojowe projekty, stabilność i bezpieczeństwo miejsc pracy oferujemy w zamian za zaangażowanie i kreatywność. Przekonaj się! Dołącz do nas!

NASZ ZESPÓŁ

Na nasz wspólny sukces pracują specjaliści pełni energii i nowych idei, jak i doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy fabryk, czuwający nad najwyższą jakością produkcji. Niezależnie od wieku i obszaru działań, zespół TREND GLASS łączy pasja, pozytywna energia i chęć rozwoju. Społeczność TREND GLASS działa razem, wspiera się, daje z siebie wszystko, jest efektywna i efektowna! Synergię pracowników odzwierciedlają doskonałe produkty i ich ugruntowana pozycja na rynku. Nie ma drugich takich jak my! Dołącz do nas!

POSTAW NA SUKCES

Jeśli znajdujesz w sobie duże pokłady energii, optymizmu i pasji - TREND GLASS jest miejscem dla Ciebie. Tu spotkasz ludzi do siebie podobnych, z którymi możesz osiągnąć więcej. Pozytywna komunikacja, wsparcie, otwartość, dobra atmosfera - to znajdziesz właśnie u nas. Jeśli lubisz mieć coś do powiedzenia, wpływać na rzeczywistość, kreować nowe rozwiązania - zapraszamy do nas! Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, idee, innowacje. Słuchamy pracowników. Rozumiemy ich potrzeby i chęć rozwoju.

Jeśli lubisz się doskonalić - jesteśmy dla Ciebie. Oferujemy szkolenia dla pracowników we wszystkich obszarach, na każdym etapie kariery. Wspieramy w podnoszeniu kwalifikacji, rozwijaniu kompetencji, nabywaniu nowych umiejętności. Inwestujemy w pracowników. Czekamy na Ciebie!

DOBRA ENERGIA

Praca, by była przyjemna, musi dawać satysfakcję i poczucie spełnienia. Uczciwe wynagrodzenie, docenienie starań i zaangażowania jest podstawą zadowolenia każdego pracownika. Dobre emocje i motywacja są niezbędne do efektywnej pracy i ustawicznego rozwoju. Przyjazna atmosfera, życzliwość i otwartość buduje szacunek i zaufanie. Wiemy to. W TREND GLASS znajdziesz swoje miejsce. Do zobaczenia!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)