Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Zamenhofa 133
61-131 Poznań

NIP: 7811011998

O FIRMIE:

Transgourmet Polska należy do Grupy Transgourmet Central and Eastern Europe, której właścicielem jest szwajcarska firma COOP.

W Polsce działamy pod dwiema markami handlowymi: Transgourmet – skierowaną do sektora gastronomicznego i obszaru HoReCa oraz Selgros Cash&Carry – nastawioną na handel hurtowy i detaliczny.

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1997 r. otwierając halę sprzedaży Selgros Cash&Carry w Poznaniu. Początkowo nasze plany ukierunkowaliśmy na Klientów hurtowych i gastronomicznych, jednak wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy działalność o handel detaliczny. Obecnie jako Selgros Cash&Carry prowadzimy sprzedaż w 19 lokalizacjach na terenie Polski.

Transgourmet Food Service rozpoczął działalność w Polsce w 2015 roku, otwierając pierwsze nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Jako kompleksowy dostawca Transgourmet oferuje szeroki asortyment towarów, obejmujący zarówno żywność, jak i pełne wyposażenie oraz urządzenia dla profesjonalnych kuchni. Jesteśmy specjalistą w hurtowych dostawach dla hotelarstwa, gastronomii, firm cateringowych oraz punktów zbiorowego żywienia.

Jednak Transgourmet Polska, to coś więcej… Poza działalnością handlową wspieramy sektor gastronomiczny, udostępniając naszym Klientom i osobom związanym z branżą HoReCa miejsce, umożliwiające wymianę kulinarnych doświadczeń.

W ramach działalności Instytutu Kulinarnego oferujemy:

 • warsztaty i pokazy kulinarne, barmańskie, sommelierskie i baristyczne,
 • profesjonalny catering,
 • przestrzeń przeznaczoną do organizacji wydarzeń kulinarnych i imprez integracyjnych.

Instytut Kulinarny mieszczący się przy hali Selgros Cash&Carry w Piasecznie to:

 • 10 dwuosobowych stanowisk do gotowania – wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji,
 • supernowoczesne 10-osobowe stanowiska do szkoleń baristycznych i barmańskich,
 • w pełni wyposażona aula do prezentacji i pokazów z widownią na 20 miejsc,
 • przestronne lobby, które wraz ze strefą barową może stanowić miejsce spotkań i integracji,
 • sala konferencyjna do 25 osób,
 • a przede wszystkim profesjonalna kuchnia z dostępem do największej spiżarni w Polsce – zapleczem Instytutu jest hala Selgros Cash&Carry.

Wspierając naszych Klientów z branży gastronomicznej nie zapominamy o naszych Klientach hurtowych i detalicznych. To dla nich otworzyliśmy Brasserie Selgros. Obecnie Brasserie funkcjonuje w dwóch lokalizacjach – na terenie hali Selgros Cash&Carry w Piasecznie i w Siedlcach.

Brasserie, to wyjątkowe miejsce, w którym można spróbować wszystkich produktów dostępnych w Selgros Cash&Carry. W naszym menu znajduje się blisko 15 różnych potraw z kuchni polskiej, francuskiej, śródziemnomorskiej, włoskiej i z innych zakątków świata. Nasze menu jest tworzone w oparciu o sezonowe produkty, jednak nie zabraknie w nim świeżych owoców morza,  soczystych burgerów czy steków – wysmażonych zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Poza przepysznym jedzeniem, możliwością obserwowania Kucharzy pracujących w otwartej kuchni, najwyższej jakości obsługą w Brasserie możemy wziąć udział w różnego rodzaju wydarzeniach związanych ze światem kulinarnym. Organizujemy spotkania ze znanymi osobistościami kulinarnymi, blogerami, influencerami, podczas których nasi Klienci mają możliwość nie tylko spotkania znanych szefów kuchni, ale także wymiany kulinarnych doświadczeń i zdobycia nowych inspiracji.

DLACZEGO TRANSGOURMET?

Stawiamy na rozwój Pracownika

Oferujemy różne formy szkoleniowe, by wspierać rozwój zawodowy naszych Pracowników. Bierzemy pod uwagę indywidualne zdolności i predyspozycje oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki, a także potrzeby wynikające z zajmowanego lub planowanego stanowiska pracy.

Wspieramy młodych

W firmie zatrudniamy również studentów lub absolwentów uczelni w ramach programów stażowych. Podstawę takiego zatrudnienia stanowi umowa o pracę, a podczas stażu studenci i absolwenci zdobywają praktyczne umiejętności przygotowujące ich do objęcia różnych stanowisk w naszej spółce.

Dbamy o Ciebie

Nasza firma gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia oraz wysokie bezpieczeństwo pracy. Pracownicy mają stały dostęp do różnorodnych świadczeń, między innymi organizacji przez firmę wakacji dla dzieci czy też możliwości korzystania z dogodnych warunków ubezpieczenia na życie, pakietu medycznego Lux Med oraz programu sportowego.

Chcesz z nami pracować?

Prześlij e-mailem CV. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, których kwalifikacje spełniają nasze aktualne potrzeby rekrutacyjne.

JASNE ZASADY ZATRUDNIENIA:

U nas wszystko jest jasne już od pierwszego dnia. Dotrzymujemy warunków, które opisujemy w ogłoszeniu. Podczas rozmowy rekrutacyjnej przedstawiamy stanowisko i specyfikę pracy w firmie.

„Jasne zasady zatrudnienia” to przede wszystkim:

 • Transparentność i szczerość
 • Dotrzymywanie warunków zawartych w umowie
 • Ustalenie obowiązków
 • Jasno określone stanowisko pracy

Dzięki „Jasnym zasadom zatrudnienia“ Pracownicy odnajdują zapewnienie stabilności i pewności, a także poczucie szacunku oraz otwartości.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (55)