Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o.

Siedziba główna, Centrum Logistyczno-Magazynowe
Ustronna 41
93-350 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: 42 293 52 20
[email protected]

www.kariera.tme.eu

NIP: 7290108984

Biurowiec TME

Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o.

ul. Rozalii 1
93-351 Łódź
Łódzkie, Polska

praca.tme.eu

TME – Dystrybutor pierwszego wyboru

Transfer Multisort Elektronik to działający od blisko 30 lat międzynarodowy dystrybutor komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Rodzinna, pokoleniowa firma powstała w Łodzi i tu znajduje się jej główna siedziba. Na przestrzeni lat powstawały kolejne lokalizacje (w Krakowie i Gdyni), a także rozwijały się zagraniczne spółki zależne. Społeczność TME stale się powiększa, a w chwili obecnej firma zatrudnia około 800 osób w Polsce i zagranicą. Swoim klientom oferuje 250 000 produktów od 950 wiodących światowych producentów. Wyróżnia nas pasja i dbałość o wysokie standardy, którymi założyciele firmy kierowali się od pierwszych dni jej działalności, a nasza siła tkwi w różnorodności i wszechstronności współpracujących z nami specjalistów.

Centrum logistyczno-magazynowe TME

Sercem TME jest zmodernizowane centrum logistyczno-magazynowe o powierzchni 18.800 m2. Dysponuje ono aż 180.000 lokalizacji półkowych, 154.000 lokalizacji na układnicy pojemników w magazynie wysokiego składowania oraz 7.000 lokalizacji paletowych. Rozbudowany magazyn pozwala nam wysyłać prawie 5000 paczek dziennie do 140 krajów świata. Magazyn mieści zdecydowaną większość produktów znajdujących się w naszej ofercie, dzięki czemu realizujemy zamówienia w sposób natychmiastowy – klienci na terenie Unii Europejskiej otrzymują je nawet w 24 godziny od zamówienia. Na początku 2018 roku rozpoczęliśmy prace nad budową kolejnego centrum logistycznego w Rzgowie, pod Łodzią. Finał pierwszego etapu inwestycji przewidziano na 2020 rok.

#IlumiNacjaTME

W maju 2018 roku otworzono nowy biurowiec firmy TME sąsiadujący z centrum logistycznym. Nowoczesny budynek wyróżnia przede wszystkim jego niepowtarzalna elewacja, na której umieszczono 13 tysięcy punktów świetlnych LED. Tworzona przez nie IlumiNacja TME może być dowolnie programowana, co pozwala na wyświetlanie różnorodnych sekwencji oraz animacji. To element, który wyróżnia nasze biuro na tle podobnych obiektów nie tylko w Łodzi, ale także w Polsce. Wnętrza 4-kondygnacyjnego budynku zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze standardy, by zapewnić pracownikom najwyższy komfort i ergonomię pracy. W trosce o doskonałe samopoczucie pracowników w obiekcie rozmieszczono w pełni wyposażone kuchnie oraz strefy relaksu, a także budki telefoniczne zapewniające dyskrecję i spokój podczas rozmów biznesowych.

Ostatnie wpisy dla Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)