Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 50
80-248 Gdańsk
pomorskie, Polska

NIP: 7393356073

Kim jesteśmy?

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. jest globalnym specjalistą Customer Experience, który dostarcza serwis w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego oraz zarządzania kredytami poprzez sieć centrów oraz pracujących zdalnie konsultantów. 28,000 specjalistów w ponad 60 centrach, w 25 krajach dostarcza serwis w 33 językach dla międzynarodowych marek z różnych sektorów branżowych.

W Polsce działamy od ponad 18 lat, w 4 lokalizacjach – Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku i Elblągu. Zatrudniamy obecnie ponad 1100 konsultantów, którzy obsługują naszych Klientów w 12 językach m.in. polskim, niemieckim, angielskim, francuskim i językach skandynawskich.

Dołącz do nas!

Zaczynasz swoją karierę zawodową? Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy. Nasz program szkoleń wstępnych pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowej roli. Szukasz dalszego rozwoju swojej kariery zawodowej? Naszym pracownikom zapewniamy potwierdzone certyfikatami cykliczne szkolenia z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, wiedzy produktowej oraz realne możliwości awansu.

Czego możesz oczekiwać?

- Praca zdalna - po stacjonarnym szkoleniu i wdrożeniu pracuj z domu w kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach! PONAD 50% naszych pracowników pracuje teraz zdalnie!

- Elastyczne godziny pracy Studiujesz? Szukasz dodatkowego zajęcia? Pomożemy Ci dopasować grafik!

- Atmosfera u nas jest bezcenna! Sprawdź nasze Social Media!

- Różna forma zatrudnienia - sam zdecyduj jaka forma zatrudnienia jest dla Ciebie najlepsza: oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie.

- Pakiet benefitów - Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

- Rozwój - Platforma Transcom University, szkolenia i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Zainteresowany/a?

Dołącz do naszego zespołu i zobacz jak praca w Transcom przełoży się na dobry start lub dalszy rozwój Twojej kariery!

Aby zobaczyć wszystkie oferty pracy, odwiedź nasz profil lub wejdź na stronę Careers: https:/pl.transcom.com/pl/careers

Polub nas na Facebook'u i zobacz jak się pracuje w Transcom! https://facebook.com/TranscomPoland

Możesz też odwiedzić nasz profil na Instagramie! https://instagram.com/transcom.poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)