Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 50
80-248 Gdańsk
pomorskie, Polska

NIP: 7393356073

Kim jesteśmy?

Transcom zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta opartą o nowoczesne rozwiązania (CX), dostarczając usługi na rzecz wielu znanych marek na całym świecie. Setki klientów, w tym innowacyjni gracze z obszaru e-commerce, dynamicznie rozwijające się fintechy, legendy technologii i wiele innych, mogą polegać na nas w zakresie usług on-, off - i nearshoringowych.

Ponad 30 000 konsultantów Transcom, pracujących w 80 contact center i własnych domach, w 25 krajach, tworzy wyjątkowe doświadczenia w obszarze obsługi klienta, sprzedaży, moderacji treści i usług back office.

W Polsce jesteśmy od 2003 roku - znajdziesz nas w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Elblągu i Poznaniu.

Dołącz do nas!

Zaczynasz swoją karierę zawodową? Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy. Nasz program szkoleń wstępnych pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowej roli. Szukasz dalszego rozwoju swojej kariery zawodowej? Naszym pracownikom zapewniamy potwierdzone certyfikatami cykliczne szkolenia z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, wiedzy produktowej oraz realne możliwości awansu.

Czego możesz oczekiwać?

- Praca zdalna - po stacjonarnym szkoleniu i wdrożeniu pracuj z domu w kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach! PONAD 50% naszych pracowników pracuje teraz zdalnie!

- Elastyczne godziny pracy Studiujesz? Szukasz dodatkowego zajęcia? Pomożemy Ci dopasować grafik!

- Atmosfera u nas jest bezcenna! Sprawdź nasze Social Media!

- Różna forma zatrudnienia - sam zdecyduj jaka forma zatrudnienia jest dla Ciebie najlepsza: oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie.

- Pakiet benefitów - Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

- Rozwój - Platforma Transcom University, szkolenia i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Zainteresowany/a?

Dołącz do naszego zespołu i zobacz jak praca w Transcom przełoży się na dobry start lub dalszy rozwój Twojej kariery!

Aby zobaczyć wszystkie oferty pracy, odwiedź nasz profil lub wejdź na stronę Careers: https:/pl.transcom.com/pl/careers

Polub nas na Facebook'u i zobacz jak się pracuje w Transcom! https://facebook.com/TranscomPoland

Możesz też odwiedzić nasz profil na Instagramie! https://instagram.com/transcom.poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)