Dane kontaktowe

Trade Software & Consult

ul. 3 maja 71
38-200 Jasło
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 880 434 278
[email protected]

tsc-software.pl

NIP: 8952199929

The joy of Tech Spirit

Tworzymy narzędzia IT na potrzeby internetowych systemów sprzedażowych. Uwzględniamy potrzeby technologiczne naszych Klientów oraz zajmujemy się kwestiami biznesowymi i marketingowymi. Klienci doceniają nasze kompleksowe podejście do realizowanych projektów, co przekłada się na zaufanie i liczne rekomendacje. Nie boimy się podchodzić do trudnych i skomplikowanych zagadnień, systematycznie podnosimy kompetencje naszego zespołu oraz stale uzupełniamy pulę narzędzi, które ułatwiają naszą pracę. Jeżeli chcesz wspierać biznes nowymi technologiami zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Butikowy Software House & Agencja 360

Trade Software & Consult to butikowy Software House oraz Agencja 360. Skupiamy pasjonatów sprzedaży w Internecie i pomagamy im rozwijać projekty e-commerce. Tworzymy młody, dynamiczny zespół profesjonalistów z wizją i pomysłem na innowacyjne rozwiązania B2B oraz B2C. Łączymy pokolenia przeprowadzając kompleksowe procesy przejścia od tradycyjnych kanałów sprzedaży na ścieżkę Online. Od 12 lat obserwujemy, jak rosną w Internecie nasi Partnerzy i Klienci. Rozwój jest wpisany w naszą misję, a każdy projekt otwiera przed nami oraz naszymi kontrahentami nowe możliwości.

Ludzie są ważni

Posiadamy kompletny zespół pracujący in-house. Zatrudniamy specjalistów, którzy mają realny wpływ na powstające projekty. Rozwój naszych pracowników to dla nas priorytet. Stale inwestujemy w szkolenia i certyfikacje naszych ekspertów. Wiemy jak cenny jest czas, dlatego działamy szybko i sprawnie bez skomplikowanych procedur. Dzięki zwinnemu zarządzaniu i precyzyjnej organizacji jesteśmy w stanie zmienić lub poprawić projekt na każdym etapie. Sprawą priorytetową jest dla nas bezpieczeństwo użytkownika oraz oprogramowania. Oferujemy pełne wsparcie na etapie wdrożenia oraz utrzymania kodu.

Custom development

Tworzymy wysokowydajne systemy IT, które idealnie dopasowujemy do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Nasz kod opieramy o nowoczesną architekturę, dbamy o efektywność każdej integracji. Wszystkie nasze projekty przechodzą przez dedykowany zespół testerów i specjalistów UX. Kompetencje naszych inżynierów oprogramowania wspomagają najlepsi na rynku projektanci, marketerzy oraz specjaliści do spraw obsługi Klienta. Trade Software & Consult to ekspercka wiedza poparta kilkunastoletnim doświadczeniem, mocno zintegrowany zespół oraz świadomość, że za każdym projektem stoi człowiek.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)