Dane kontaktowe

TPG Trans Polonia Group

Rokicka 16
83-110 Tczew
pomorskie, Polska
Telefon: 58 533 90 15
Fax: 58 533 90 20
[email protected]

kariera.transpoloniagroup.pl

NIP: 5932432396

Lokalizacje:

OTP S.A. (Spółka z Grupy Trans Polonia)

ul. Chemików 7
09-411 Płock
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 24 365 71 77
Fax: +48 24 367 73 87
[email protected]

Społeczna odpowiedzialność w logistyce

Społecznie odpowiedzialna firma logistyczna to nie tylko podmiot działający zgodnie z regułami prawa i normami oraz przepisami przyjętymi w swojej branży. To firma patrząca szerzej, dokładająca najwyższych starań ku uwzględnianiu i egzekwowaniu w przyjętych kierunkach rozwoju - interesów społecznych, reguł ochrony środowiska naturalnego oraz budowania najlepszych relacji z klientami, zespołem pracowników i społecznościami lokalnymi. To firma, dla której interes i satysfakcja drugiej strony są zgodne z celami i misją. 

Coś od siebie

Pracujemy, aby osiągać odpowiednie wyniki, ale to nie wszystko co się dla nas liczy. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że potrafimy podzielić się naszym sukcesem i takim podejściem zarazić pracowników. 

Corocznie swoje wsparcie przekazujemy Stowarzyszeniu Wiosna w ramach programu Szlachetna Paczka oraz Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Coś dla innych

Pomagamy organizacjom, takim jak Fundacja „Szkoła Otwartych Serc” z Oddziałami Integracyjnymi imienia Funduszy Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF w Malborku czy innym placówkom społecznym i kulturalnym.

Coś dla marzeń

Możemy wskazać wiele przedsięwzięć, które z powodzeniem realizowaliśmy w minionych latach, a które w podobnych obszarach życzymy sobie prowadzić również w kolejnych.

Wspieraliśmy m.in. młodych pływaków, którzy wielokrotnie zwyciężali w licznych zawodach pływackich i ogólnosportowych, plasując się w czołówce kraju juniorów. Dodatkowo wsparliśmy stworzenie i wydanie kolejnej już płyty muzycznej.

Coś na teraz

Dzisiaj, w obliczu kryzysu spowodowanego pandemią, niezwykle istotne jest również wsparcie instytucji i osób, które walczą o nasze zdrowie i życie. To bezprecedensowa sytuacja, w której liczy się każda pomoc przekazana np. na rzecz szpitali czy innych służb.  

Wraz z innymi pomorskimi firmami skupionymi w Loży Gdańskiej Business Centre Club przekazaliśmy środki na zakup najpotrzebniejszego sprzętu medycznego.  Dzięki tej akcji udało się zakupić 3 sztuki respiratorów VENTILogic LS firmy Weinmann, 3 sztuki kardiomonitorów pacjenta Lutech Datalys 807 oraz 100.000 maseczek chirurgicznych , które trafiły do pomorskich szpitali.

..i coś na koniec.

Dla Trans Polonii od wielu lat misję ekonomiczną i społeczną stanowi organizacja transportu i logistyki przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości usług opartych na najlepszych światowych wzorcach, satysfakcji partnerów biznesowych powstającej z fachowości, profesjonalizmu i atrakcyjności naszej oferty oraz dbałości o budowanie wartości Grupy poprzez efektywność działania. W obecnych czasach prowadzenie biznesu z tak naszkicowanymi regułami jest szczególnie ważne.