Dane kontaktowe

TPG Trans Polonia Group

Rokicka 16
83-110 Tczew
pomorskie, Polska
Telefon: 58 533 90 15
Fax: 58 533 90 20
[email protected]

kariera.transpoloniagroup.pl

NIP: 5932432396

Lokalizacje:

OTP S.A. (Spółka z Grupy Trans Polonia)

ul. Chemików 7
09-411 Płock
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 24 365 71 77
Fax: +48 24 367 73 87
[email protected]

Proces rekrutacji dostosowujemy do specyfiki każdego stanowiska

Liczą się dla nas Twoje kwalifikacje i doświadczenie, ale także chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności. Cenne są dla nas też informacje o Twoich pasjach i zainteresowaniach, które zawsze wspieramy!

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszej firmy i zadawania pytań na temat zakresu obowiązków na interesującym Cię stanowisku, warunków pracy i zatrudnienia.

ETAP 1

Daj się poznać

Odwiedź naszą stronę, sprawdź aktualne ogłoszenia i znajdź idealną dla Ciebie ofertę pracy. Przygotuj CV, pamiętaj aby zwierało aktualne dane i klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Wypełnij formularz rekrutacyjny - jeśli to konieczne - i wyślij nam swoje zgłoszenie.

ETAP 2

Czas na rozmowę

Po analizie Twoich dokumentów rekruter skontaktuje się z Tobą, aby poznać Cię bliżej i porozmawiać o warunkach pracy oraz Twoich oczekiwaniach. W części procesów rekrutacyjnych wystarczy nam rozmowa telefoniczna. Możemy również zaprosić Cię na spotkanie w lokalizacji, do której aplikujesz.

ETAP 3

Spotkajmy się

W trakcie spotkania chcemy poznać Cię lepiej. Zapytamy o Twoje doświadczenie, kompetencje i kwalifikacje. Ważne są dla nas również Twoje kompetencje miękkie i nastawienie do pracy. Przedstawimy Ci naszą kulturę organizacyjną i sprawdzimy czy do siebie pasujemy. 

Niezależnie od rezultatu rozmowy skontaktujemy się, żeby przekazać Ci informację zwrotną.

ETAP 4

Nie masz pełnych uprawnień, a chcesz być naszym kierowcą?

Nic nie szkodzi, zgłoś sie do naszej szkoły kierowców, pomożemy Ci w zdobyciu uprawnień i zaoferujemy pewną pracę.

ETAP 5

Czas decyzji

To moment, w który podejmujemy decyzję, że to właśnie Ty najlepiej pasujesz do naszej organizacji. Przedstawimy Ci warunki zatrudnienia i omówimy szczegóły. Gratulacje! Zostajesz zatrudniony w Trans Polonia Group.