Dane kontaktowe

TPG Trans Polonia Group

Rokicka 16
83-110 Tczew
pomorskie, Polska
Telefon: 58 533 90 15
Fax: 58 533 90 20
[email protected]

kariera.transpoloniagroup.pl

NIP: 5932432396

Lokalizacje:

OTP S.A. (Spółka z Grupy Trans Polonia)

ul. Chemików 7
09-411 Płock
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 24 365 71 77
Fax: +48 24 367 73 87
[email protected]

Ruszaj z nami!

Trans Polonia to grupa kapitałowa złożona z firm transportowych specjalizujących się w przewozie płynnych surowców chemicznych, paliw i gazu, produktów spożywczych oraz mas bitumicznych.. Jesteśmy jednym z największych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej. 

Podejmujemy operacyjne decyzje i zatrudniamy w biurach w Tczewie (siedzibie Grupy TPG) oraz w Płocku (gdzie znajduje się siedziba OTP S.A, spółki należącej do Trans Polonia Group). 

Dysponujemy przedstawicielstwami w Niemczech, Hiszpanii, Francji i Holandii. Działamy prężnie zarówno na rynku polskim, jak i na zdecydowanej większości rynków Europy. Zatrudniamy kierowców kategorii C+E w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, oraz specjalistów na stanowiska biurowe.  Do współpracy zapraszamy również przewoźników, którym oferujemy stałą współpracę i konkurencyjne warunki.

TPG w liczbach

Trans Polonia powstała w grudniu 2004 roku. Od tego okresu firma przeszła transformacje od lokalnego startupu do dużego międzynarodowego przedsiębiorstwa, które każdego dnia efektywnie konkuruje na wysoko wyspecjalizowanym rynku logistyki cysternowej w Europie. Dziś Grupa Kapitałowa Trans Polonia może pochwalić się ugruntowana pozycją na rynku przewozów płynnych substancji w Europie i w Polsce, flotą liczącą 620 jednostek transportowych oraz zespołem niemal 900 pracowników, z których ponad dwie trzecie to wykwalifikowani kierowcy zawodowi. 

 • 15 lat doświadczenia;
 • ponad 220 tyś km przejechanych codziennie (to wiece niż 5,5 okrążenia luki ziemskiej);
 • 260 400 koni mechanicznych - to przybliżona moc naszej floty;
 • 620 nowoczesnych zestawów transportowych dopasowanych do potrzeb klienta;
 • europejski zasięg i profesjonalna kadra; najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami i wieloma wyróżnieniami.

Kogo szukamy

Interesują Cię bezpieczne warunki pracy, korzystne zarobki oraz możliwość zawodowego? Dołącz do naszego grona wykwalifikowanych i doświadczonych Kierowców w transporcie krajowym lub międzynarodowym.

Myślisz o zawodzie kierowcy ADR, ale brakuje Ci uprawnień? Zapraszamy do Szkoły kierowców w Grupie Trans Polonia, skorzystaj z preferencyjnej oferty. Sfinansujemy Twój kurs i pomożemy znaleźć zatrudnienie.

Kadra firmy transportowej to również grono pracowników biurowych, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem przewozu. Biura firmy mieszczą się w Płocku i Tczewie i jeśli zdecydujesz się dla nas pracować, to właśnie tam zapewnimy Ci stanowisko w wygodnym, dobrze wyposażonym lokalu. 

Zobacz, jakie oferty pracy możemy Ci zaproponować.

Dlaczego warto

Wierzymy, że za powodzeniem każdego przedsiębiorstwa stoją jego pracownicy. To oni stanowią o naszej sile i wyjątkowości, dlatego wychodzimy im naprzeciw i staramy się odpowiadać na ich oczekiwania.  

 1. Zapewniamy jasne zasady współpracy i cenimy różnorodność.
 2. Gwarantujemy uczciwe wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.
 3. Zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki pracy.
 4. Dbamy o Ciebie i Twoich bliskich stale pracując i urozmaicając ofertę naszych benefitów.
 5. Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym.
 6. Cenimy otwartą komunikację i dobrą atmosferę.
 7. Pracujemy, aby osiągać wyniki, ale to nie wszystko co się dla nas liczy. Potrafimy podzielić się naszym sukcesem, wspierając wartościowe programy charytatywne. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (66)