Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TPA Poznań

Młyńska 12
61-730 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.tpa-group.pl

Pozostałe lokalizacje

TPA Warszawa

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

TPA Katowice

Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
śląskie, Polska

#stayingstrongtogether

Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i ich najbliższych. Zdecydowana większość postanowiła skorzystać z możliwości pracy w domu. Podczas zdalnej realizacji zadań znacząca część realizowanych projektów i procesów przebiega zgodnie z planem. Nieustannie staramy się wprowadzać kolejne narzędzia wspierające home office. Oczywiście brakuje nam codziennych spotkań, rozmów w kuchni przy pysznej kawie czy wspólnych lunchy, lecz staramy się nadrabiać to wideorozmowami, częstymi telefonami, kawą online, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni przebieg informacji.

TPA POLAND & Baker Tilly TPA VS COVID-19

Zadbaliśmy o to, by nasi pracownicy wiedzieli jak nowe okoliczności wpływają na kondycję całej firmy tworząc widekonferencje TPA News, które służą do komunikacji poprzez filmiki, podczas których szefowie opowiadają jak radzą sobie w nowej normalności. Wszystkie odcinki nagrywane są w wyjątkowej, codziennej atmosferze. Podczas sesji communication meeting odbywają się videokonferencje z zarządem.

Podczas sesji Q&A poinformowaliśmy między innymi o wprowadzonych zmianach, procesach rekrutacyjnych czy przyszłych wdrożeniach. Nasi pracownicy wiedzą także jakie zmiany w codziennym funkcjonowaniu czekają na nas po powrocie do biura. Zależy nam na tym, by pracownicy czuli wsparcie zarządu, partnerów, swoich przełożonych i działów administracyjnych zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i wszelkich innych podsuwanych przez zmieniającą się rzeczywistość. 

Mimo panującej sytuacji w dalszym ciągu bierzemy udział w szkoleniach online, testujemy nowe formy i platformy, pozyskujemy nowych klientów, rekrutujemy, prowadzimy wdrożenie dla nowych osób. Wszyscy, którzy pracując z domu tęskniąc między innymi za swoim wygodnym fotelem czy drugim monitorem, otrzymali możliwość wypożyczenia z biura akcesoriów, które dobrze wpłyną na komfort pracy.

#homeoffice

Praca zdalna dla niektórych z nas (i naszych rodzin) to zupełna nowość. Choć na początku panowała pośród nas pewnego rodzaju euforia, to po tak długiej nieobecności zaczęły pojawiać się trudności w znalezieniu równowagi pomiędzy pracą a codziennym funkcjonowaniem całej rodziny. Wszyscy będąc pracownikami, ale i osobami prywatnymi, potrzebowaliśmy adaptacji i zmiany sposobu funkcjonowania w naszych rodzinach i zespołach. Dlatego staramy się wspierać naszych pracowników również w tym zakresie i dzielimy się dobrymi praktykami. 

#INICJATYWY

Chcemy, by pozytywnie nastawienie i motywacja do działania nas nie opuszczała. Wszyscy pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w niecodziennych wyzwaniach, w ramach których mogą pochwalić się swoimi „nowymi” biurkami czy domowymi wypiekami. Wymienialiśmy się inspirującymi książkami, filmami, serialami oraz podzieliśmy się własnymi spostrzeżeniami i poradami związanymi z przeniesieniem pracy biurowej do domu. Natomiast z okazji Świąt Wielkiej Nocy każdy otrzymał link do wideo z życzenia. Nieustannie podtrzymujemy nasze więzi i dzielimy się tym, co u nas słychać, dzięki czemu stajemy się sobie bliżsi, nie dystansujemy się – pomimo dzielącej nas odległości

#koronaporadnik

Choć przygotowywaliśmy się digitalowo do wdrożenia częściowo pracy zdalnej, to jednak część pracowników nie wiedziała jak poradzić sobie w tym wyjątkowym okresie, w którym większość z nas musi pracować zdalnie. Chcąc wyjść naprzeciw obawom, postanowiliśmy opublikować #KoronaPoradnik, czyli nasz wewnętrzny newsletter, który przygotowaliśmy na czas akcji #zostańwdomu z myślą o pracownikach i ich rodzinach.

W dotychczasowych wydaniach zebraliśmy wszystkie pojawiające się pytania od pracowników. W zamian umieściliśmy kilka rad związanych z organizacją pracy zdalnej, rozpatrzyliśmy kwestie prawne czy propozycje rozwiązań, których celem jest pomoc z oswojeniem się z takim rodzajem wykonywanej pracy. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych i najmilszych uczestnikach pracy zdalnej, które współtowarzyszą na co dzień naszym pracownikom przebywając we wspólnej przestrzeni.