Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TPA Poznań

Młyńska 12
61-730 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.tpa-group.pl

Pozostałe lokalizacje

TPA Warszawa

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

TPA Katowice

Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
śląskie, Polska

Czym się zajmujemy?

Jeżeli planujesz zostać jednym z naszych ekspertów, zapoznaj się z obszarami w ramach, których wspieramy naszych klientów. Dobór stanowiska odpowiedniego do umiejętności i zainteresowań to połowa sukcesu, to satysfakcja z pracy, która daje możliwość rozwoju i doskonalenia się. Naszym pracownikom oferujemy jasną ścieżkę kariery i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia projektowego. Pracownicy mają realny wpływ na środowisko, w którym pracują i kształt samej organizacji.

Baker TillY TPA - AUDYT I CORPORATE FINANCE

To perspektywa pracy w zespole, którego celem jest wsparcie w rozwoju przedsiębiorstw naszych klientów. Poznasz metodologię badania sprawozdań finansowych i w szybkim czasie zdobędziesz wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów przedsiębiorstw oraz ich wycen. Połączenie i wykorzystanie wiedzy z wielu dziedzin m.in. audytu, podatków, księgowości i prawa  umożliwi Ci realizację różnorodnych projektów.

tpa poland - DORADZTWO PODATKOWE i ceny transferowe

Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu wszystkich podatków - CIT, VAT, PIT, akcyzy, podatki od nieruchomości, podatku od czynności cywilnoprawnych oraz cen transferowych - u nas nie ma wąskich specjalizacji. Weźmiesz udział w prestiżowych transakcjach na rynku nieruchomości komercyjnych i energetyki odnawialnej oraz projektach restrukturyzacyjnych z zakresu fuzji i przejęć. Będziesz mieć okazję uczestnictwa w opracowywaniu dokumentacji cen transferowych.

TPA Poland - KSIĘGOWOŚĆ i płace

Spotkasz się z różnorodnymi zadaniami. U nas masz możliwość prowadzenia pełnej księgowości dla klientów z różnych branż, między innymi usługi, IT, nieruchomości, czy zarządzania dokumentacją kadrowo-płacową. Będziesz mieć kontakt z pracownikami naszych Klientów, w tym także z osobami decyzyjnymi ze średniego i wysokiego szczebla zarządzania. Zapewniamy profesjonalny outsourcing księgowy, dbając o księgowe i sprawozdawcze obowiązki naszych klientów. W tym czasie nasi Klienci mogą skupić całą swoją uwagę na podstawowej działalności.

Baker Tilly Woroszylska Legal

Dołączając do kancelarii zyskasz okazję do współpracy z ekspertami, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w obsłudze inwestorów zagranicznych oraz firm reprezentujących kluczowe sektory gospodarki, pozwalają nam na tworzenie skutecznych i bezpiecznych rozwiązań oraz prowadzenie skomplikowanych transakcji i procesów. Jeśli Ty również w swoich działaniach kierujesz się dokładnością, a także kompleksowym podejściem do kwestii prawnych w ich biznesowych kontekście, dołącz do naszej kancelarii.