Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TPA Poznań

Młyńska 12
61-730 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.tpa-group.pl

Pozostałe lokalizacje

TPA Warszawa

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

TPA Katowice

Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
śląskie, Polska

Praktyki

Jeśli zależy Ci na zdobyciu praktycznej wiedzy i umiejętności pracy w branży doradztwa biznesowego, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą :) O aktualnych ofertach praktyk zawsze dowiesz się z naszej strony internetowej https://tpa-group.dolaczdonas.pl/praca.

Czas trwania praktyk ustalany jest indywidualnie, ale nie jest to okres krótszy niż 3 miesiące. Zakładamy, że jeśli nasza współpraca będzie zadowalająca dla obu stron, to po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas stałą ofertę zatrudnienia.

Zawsze podkreślamy, że praktykanci są ważną częścią naszych zespołów. Od początku swojej przygody w naszej firmie posiadają swój zakres odpowiedzialności i obowiązki. Proporcjonalnie do rozwoju nowych kompetencji i wzrostu wiedzy, zakres ten poszerza się.

Kogo szukamy

Studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków ekonomicznych, prawniczych lub o profilu finansowym, którzy chcą rozwijać się w obszarze doradztwa podatkowego, audytu, księgowości czy w naszych pozostałych specjalizacjach. Poszukujemy osób, które bardzo dobrze znają język angielski (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem), mają zdolności analityczne, a ponadto są dyspozycyjne (min. 30 godz. w tygodniu mogą poświęcić na pracę) i zmotywowane do intensywnej nauki oraz zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Dobrze u nas czują się osoby, mające postawę „can do”, proaktywne, szukające efektywnych rozwiązań. Jeśli stawiasz na rozwój, dążysz do uzyskania samodzielności i odpowiedzialności w zakresie realizowanych zadań – doskonale odnajdziesz się w naszym teamie. Ważnym aspektem w Baker Tilly TPA i TPA Poland jest też praca zespołowa – jeśli lubisz współpracować z innymi, na pewno to docenimy.

Dlaczego właśnie TY

Zależy nam na współpracy z prawdziwymi pasjonatami, którzy lubią wyzwania i chcą rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej. Poszukujemy kandydatów, którzy dążą do osiągania jak najwyższych wyników, jednocześnie ważne są dla nich relacje z innymi, otwartość na współpracę, ciekawość świata. Liczymy na to, że praktykanci będą chętnie korzystać z przywileju pytającego, który towarzyszy wszystkim osobom na początku swojej kariery. Nasza branża prowadzi nas do nieustannego rozwoju, zarówno w aspekcie merytorycznym jak i osobistym. Jeśli zgadza się to z Twoimi wartościami, prawdopodobnie praca w Baker Tilly TPA i TPA Poland dostarczy Ci dużo satysfakcji i radości.

Dlaczego warto u nas pracować

Możliwości rozwoju zawodowego są naszym największym atutem jako pracodawcy i jednym z ważnych powodów, dla których warto do nas dołączyć. Stawiamy na ciągłe doskonalenie umiejętności, pogłębianie wiedzy naszych pracowników, a także dzielenie się nią wśród członków naszego zespołu. Wszyscy jesteśmy względem siebie równi, mówimy sobie po imieniu, a na co dzień odnosimy się do siebie z należytym szacunkiem, co również odzwierciedla panująca w firmie bardzo pozytywna atmosfera. Dodatkowo promujemy awanse wewnętrzne, co oznacza, że większość ofert dotyczących stanowisk menedżerskich i specjalistycznych w pierwszej kolejności kierowana jest do naszych pracowników.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (16)