Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TPA Poznań

Młyńska 12
61-730 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.tpa-group.pl

Pozostałe lokalizacje

TPA Warszawa

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

TPA Katowice

Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
śląskie, Polska

ETAP 1

PRZESŁANIE APLIKACJI PRZEZ KANDYDATA

Jeśli Twoją uwagę zwróciła oferta, która odpowiada Twoim oczekiwaniom i spełniasz wymagania - nie czekaj! Złóż aplikację i weź udział w naszym procesie rekrutacyjnym. Odwiedź zakładkę aktualne oferty i dowiedz się więcej.

ETAP 2

ANALIZA I SELEKCJA APLIKACJI PRZEZ DZIAŁ HR

Spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń, wybierzemy kandydatów, którzy spełniają wymagania przedstawione w ofercie. Nasz dział HR zadba o organizację spotkań rekrutacyjnych. Zadzwonimy do Ciebie i wspólnie znajdziemy dogodny termin spotkania.

ETAP 3

SPOTKANIA REKRUTACYJNE

Spotkaj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Podczas spotkania spotkasz się z pracownikiem działu HR oraz przedstawicielem działu, w którym chcesz pracować. Przed spotkaniem lub w trakcie rozmowy, w zależności od stanowiska, możesz spodziewać się testu wiedzy, testu analitycznego, testu werbalnego i testu językowego.

ETAP 4

WYBÓR KANDYDATA

Po spotkaniach, spośród osób zainteresowanych naszą ofertą wybieramy kandydata, który spełnia nasze oczekiwania.

ETAP 5

INFORMACJA ZWROTNA

Wiemy, jak ważna jest komunikacja, dlatego też zawsze udzielamy informacji zwrotnej kandydatom. Ty również taką otrzymasz :)

ETAP 6

CO DALEJ?

Rekrutacja kończy się złożeniem oferty. Jeżeli obie strony są zainteresowane, finalizujemy proces rekrutacyjny zatrudnieniem oraz podpisaniem umowy. Następny etap to poznanie zespołu i wdrożenie w kulturę organizacyjną naszej firmy, którą cechuje otwartość, zaufanie i wzajemny szacunek.