Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TPA Poznań

Młyńska 12
61-730 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.tpa-group.pl

Pozostałe lokalizacje

TPA Warszawa

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

TPA Katowice

Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
śląskie, Polska

Zależy nam na zadowoleniu naszych pracowników, dlatego otrzymują od nas nie tylko nieustający rozwój, konkurencyjne wynagrodzenie i fascynującą karierę zawodową, ale również zapewniamy pakiet benefitów od pierwszego dnia pracy, w którym każdy znajdzie coś najbardziej dopasowanego do swoich potrzeb.

KAFETERIA BENEFITÓW

Pracownicy Baker Tilly TPA i TPA Poland co miesiąc otrzymują punkty w kafeterii benefitów, które w pełni wystarczają na korzystanie z pakietu medycznego i rozszerzonego pakietu sportowego. Inną możliwością jest wymiana punktów na przykład na kartę restauracyjną lub po prostu oddanie środków do banku punktów, a następnie wymienić je na vouchery zakupowe, bilety do kina, pobyt w SPA i wiele innych propozycji.

ROZWÓJ

Oferujemy szerokie możliwości szkoleń, które pozwalają doskonalić i wykorzystać własny potencjał. Dzięki bogatej ofercie szkoleń rozwijajmy wiedzę oraz umiejętności techniczne i miękkie. Dodatkowo możesz liczyć na dofinansowanie do egzaminów ACCA, CFA, Biegły Rewident, Doradca Podatkowy, studiów podyplomowych oraz wielu innych kursów i szkoleń. Co tydzień odbywają się również spotkania wewnętrzne związane z tematami podatkowymi.

WORK-LIFE BALANCE

Jesteśmy przekonani, że efektywna praca to umiejętność zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Doceniamy czas i poświęcenie naszych pracowników, dbamy więc o ich dobre samopoczucie i zadowolenie z pracy każdego dnia.

POZYTYWNA ATMOSFERA

Nasze miejsce pracy tworzą ludzie z pasją, którzy angażują się w projekty dla klientów zawsze w stu dziesięciu procentach. Wspólna praca, zainteresowania i wartości wyróżniają nas spośród innych. Oprócz zaangażowania w projekty stawiamy również na pracę zespołową, by efektywnie realizować nasze cele, także te poza finansowe np. wspieranie akcje charytatywne, uczestniczymy w Charytatywnym Turnieju Siatkówki Plażowej. W naszych pracownikach tkwi ogromna moc. Moc pomagania.

PREZENTY OKOLICZNOŚCIOWE

Z okazji ślubu lub narodzin dziecka przygotowujemy dla pracowników prezenty okolicznościowe. Nasi pracownicy mogą liczyć również na nagrody jubileuszowe oraz prezenty świąteczne. Zawsze dbamy o to, by żadna niezwykła chwila w życiu naszego pracownika nie została przez nas pominięta.

STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Naszym pracownikom proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie. Zdecydowana większość umów po okresie próbnym przedłużana jest na czas nieokreślony.

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Aby zachować równowagę proponujemy naszym pracownikom elastyczny czas pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zarówno ranne ptaszki, jak i sowy odnajdą się w naszej pracy :)

NAUKA JĘZYKÓW

W naszej pracy niezbędna jest znajomość języków obcych, dlatego też nasi pracownicy mają możliwość uczestniczenia w kursach językowych w miejscu pracy lub online, które finansowane są przez firmę.

PLATFORMA GRYWALIZACYJNA

Pracownicy mają dostęp do platformy grywalizacyjnej, na której znajdują się różne misje i wyzwania. Jest to miejsce, które służy między innymi do dodatkowej nauki języków obcych, prowadzenia e-szkoleń oraz onboardingu. Dzięki wymianie wiedzy, możliwe jest zdobywanie punktów oraz monet, które mogą być wymieniane na atrakcyjne nagrody.

PYSZNA KAWA I HERBATA

W naszych kuchniach pracownicy mogą liczyć na szeroki wybór wypełnionych herbatami szuflad oraz przepyszną kawę, a od czasu do czasu uzupełniamy witaminy jedząc owoce i bakalie.

INTEGRACJA

Nieustannie dbamy o wzmacnianie relacji i dobrej współpracy między naszymi zespołami. Organizujemy wyjazdy integracyjne, śniadania działowe i inne spotkania pracownicze, podczas których mamy okazję zrelaksować się i wypełnić czas rozmowami, pysznym jedzeniem oraz wspólną zabawą. Nie zapominamy także o cyklicznych wieczorach gier planszowych, cotygodniowych meczach siatkówki i innych wydarzeniach sportowym. Dzięki chwilom spędzonym razem stajemy się bardziej zgrani, a do pracy wracamy wypoczęci i zadowoleni.