Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TPA Poznań

Młyńska 12
61-730 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.tpa-group.pl

Pozostałe lokalizacje

TPA Warszawa

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

TPA Katowice

Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
śląskie, Polska

TPA Poland & Baker Tilly TPA & Baker Tilly Legal Poland

TPA Poland & Baker Tilly TPA & Baker Tilly Legal Poland to niemal 300 ekspertów w biurach w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Legal Poland.

Jesteśmy częścią TPA Group, międzynarodowej grupy konsultingowej zatrudniającej ponad 1700 ekspertów w 12 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Jako członek Baker Tilly International, jednej z 10 największych światowych firm zajmujących się doradztwem biznesowym i audytem, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

TPA Poland & Baker Tilly TPA & Baker Tilly Legal Poland są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce.

Tworzą nas ludzie

W naszej firmie najważniejsza jest praca zespołowa i zaangażowanie we wspólnie realizowane cele. Zawsze podkreślamy, że sukces naszej firmy tworzą pracownicy, dlatego zależy nam na współpracy z prawdziwymi profesjonalistami i pasjonatami. Nasz zespół - do którego niebawem możesz dołączyć
 - to eksperci, ludzie z rozległą wiedzą i umiejętnościami analitycznymi, posiadający unikatowe doświadczenie projektowe i nastawieni na znajdowanie twórczych rozwiązań.

Dzięki naszemu sukcesowi i ciągłej ekspansji udało nam się stworzyć wyjątkowe warunki dla profesjonalnego rozwoju naszych pracowników. Przykładamy wielką wagę do bieżącego szkolenia merytorycznego oraz w zakresie umiejętności miękkich. Dobrze zarządzamy naszymi utalentowanymi pracownikami, a osobom z najlepszymi wynikami i dużym potencjałem zapewniamy wyjątkowe ścieżki kariery.

Wyróżnia nas wzajemny szacunek, duch współpracy i otwartość. Wymiana pomysłów i konstruktywna ocena jest zawsze mile widziana. Dążymy do utrzymywania wysoko zmotywowanego, pozytywnego i pełnego szacunku środowiska pracy, które zarówno wspiera indywidualny rozwój, jak i zapewnia równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym.

Nasze lokalizacje

W Poznaniu
Ul. Młyńska 12
61-730 Poznań
 

W Warszawie
Ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
 

W Katowicach
Al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)