Dane kontaktowe

Toyota Bank Polska S.A.

Postępu 18 B
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213092922

BENEFITY

Prywatna opieka medyczna

Nasi Pracownicy oraz członkowie ich rodzin objęci są prywatną opieką medyczną.

Bonus wakacyjny

Wierzymy, że wypoczęty Pracownik to zadowolony Pracownik. Dlatego zachęcamy do korzystania z przysługującego urlopu wypłacając bonus wakacyjny. 

Dofinansowanie do posiłków

Nasi Pracownicy otrzymują karty lunchowe, które co miesiąc zasilane są stałą kwotą.

Dofinansowanie do zakupu okularów i soczewek

Nasi Pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie do zakupu okularów oraz soczewek kontaktowych.

Ubezpieczenie na życie

Dzięki przystąpieniu do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach nasi Pracownicy są spokojniejsi o swoją przyszłość oraz przyszłość ich rodzin.

Dostęp do wiedzy

Zachęcamy i wspieramy Pracowników do ciągłego doskonalenia umiejętności i podnoszenia swoich kompetencji.  Finansujemy w części bądź w całości udział w szkoleniach zewnętrznych, konferencjach branżowych czy studiach podyplomowych.

Kursy językowe

Znajomość języków obcych to przepustka do kariery w ramach struktur międzynarodowych. Umożliwiamy wszystkim naszym Pracownikom udział w regularnych zajęciach z języka angielskiego.

Work-life balance

Odpowiednia równowaga między życiem prywatnym i zawodowym jest bardzo istotna dla właściwego funkcjonowania. W jej utrzymaniu pomaga nam praca hybrydowa, akcja „dwie godziny dla rodziny” czy dodatkowy dzień wolny w ramach „Thank you Day”.

System nagród

Rodzaj nagrody uzależniony jest od realizacji określonych celów. Doceniamy również naszych długoletnich pracowników wypłacając nagrody jubileuszowe.

Samochody marki Toyota

Nasi Pracownicy mogą liczyć na wsparcie w wynajmie samochodów marki Toyota na preferencyjnych warunkach.

Możliwość dołączenia do sekcji sportowych

Zachęcamy do zdrowego trybu życia i uprawiania sportu – jesteśmy bardzo aktywni, wspólnie biegamy, gramy w piłkę nożną, wzmacniamy kręgosłup.

Wspólne wyjścia oraz niezapomniane imprezy integracyjne

Organizujemy wyjścia działowe oraz niezapomniane wyjazdy integracyjne. Wydarzenia charytatywne, konferencje, webinary.  Możliwości i okazji do wspólnych spotkań jest u nas wiele!