Dane kontaktowe

Toyota Bank Polska S.A.

Postępu 18 B
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213092922

O nas

Zapraszamy do zespołu Toyota Financial Services, który w Polsce tworzą dwie spółki: Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji, która w swoich działaniach koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów finansowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Usługi oraz produkty Banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Natomiast oferta leasingowa skupia się na wspieraniu finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus w zakresie leasingu operacyjnego i finansowego, najmu długoterminowego oraz finansowania flot samochodowych.

Dlaczego warto z nami pracować?

Niezależnie od okoliczności, zawsze stawiamy na najwyższe standardy etyczne. Naszym Pracownikom oferujemy pracę w międzynarodowej, stabilnej i kierującej się wartościami organizacji, w której liczą się praca zespołowa, innowacyjność oraz wysoka jakość usług. Sercem naszej organizacji jest podejście oparte na wartościach, jednym zespole i wspólnym celu. „Jeden zespół, jeden cel” określa naszą strategię i zapewnia naszą przewagę konkurencyjną na rynku.

Nasze wartości

Działamy dla innych

Staramy się, aby punkt widzenia i potrzeby naszych klientów i interesariuszy były najważniejszym drogowskazem dla naszej codziennej pracy. Spojrzenie na wyzwania z perspektywy innych osób, pozwala nam dokonać tego, co wydaje się niemożliwe.

Jesteśmy spójni w działaniu

Zawsze bierzemy pod uwagę gdzie  powinna nas prowadzić obecna praca i jak wpływa na nasze otoczenie i ludzi wokół. Z uczciwością i rzetelnością dążymy do osiągniecia naszych celów.

Kierujemy się ciekawością

Interesować się tym co jest wokół nas, zadawać pytania, żeby odkryć mechanizmy stojące za danymi zjawiskami. Takie podejście generuje nowe pomysły.

Obserwujemy by zrozumieć

Ludzie instynktownie odczuwają rzeczy, zjawiska, czego maszyny nie potrafią. Potrafimy zestawiać twarde dane równocześnie widząc, czując i interpretując sytuację, a badając fakty – Genchi Genbutsu, odkrywać najbardziej kreatywne i najlepsze rozwiązania.

Stajemy się coraz lepsi

Każdego dnia bierzemy odpowiedzialność za doskonalenie umiejętności naszych i innych, z pełnym zaangażowaniem, aby wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów.

Ciągle poszukujemy usprawnień

Wierzymy w naturalną zdolność ludzi do zmiany rzeczy na lepsze. Każde usprawnienie się liczy, bez względu na jego wielkość i zasięg. Zachęcając do innowacyjnego myślenia  - zarówno prowadzącego do stopniowych, jak i przełomowych zmian, staramy się ewoluować dzięki Kaizen, nigdy nie zadowalając się status quo.

Tworzymy przestrzeń do rozwoju

Koncentrując się na tym co istotne, eliminujemy straty i z uwagą wykorzystujemy nasze zasoby, by mieć przestrzeń do rozwoju. Jest to fundament zwinności i pielęgnowania nowych pomysłów na przyszłość.

Otwieramy się na konkurencję

Podejmujemy wzywanie konkurencji na rynku, ale nie by zaspokoić własne ego. Rywalizacja konkurencyjna motywuje nas aby się rozwijać i lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i społeczeństwa, tworząc wartość i lepsze doświadczenia dla klientów.

Szanujemy innych

Żadna praca nie dzieje się w samotności. Żadne zadanie nie jest jednoosobowym przedsięwzięciem. Wykorzystujemy zróżnicowane punkty widzenia nas wszystkich aby stworzyć siłę całego zespołu. Wychodząc od podstawowego szacunku dla ludzi, tworzymy środowisko pracy w którym wszyscy czują się mile widziani, bezpieczni, a ich głos jest wysłuchany. W ten sposób każdy może wykorzystać całość swych zdolności dla realizacji istotnych celów.

Okazujemy wdzięczność

Jako firma zawdzięczamy nasze istnienie naszym klientom, członkom, partnerom, interesariuszom i społeczeństwom. Mówimy “dziękuję”, każdemu, kogo dziś spotykamy.

Nagrody i wyróżnienia