Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

H. Raabego 13
02-793 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 54 79 700
[email protected]

www.tuw.pl

NIP: 5261033426

POZNAJ NAS

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”  jest marką rozpoznawalną na rynku ubezpieczeniowym i zajmuje znaczące miejsca w rankingach instytucji finansowych.  Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”  funkcjonuje od 1992 roku i  jest pierwszym zakładem ubezpieczeń, który podjął się udanej próby przywrócenia zakazanych po wojnie ubezpieczeń wzajemnych. Oparcie działalności na zasadach non-profit pozwoliło Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” na konsekwentny rozwój i coraz większe zaangażowanie środowisk w życie „społeczności TUW-owskiej”. Obecnie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”  liczy ponad 1,6 miliona członków, którzy są obsługiwani w ponad 90 jednostkach terenowych na terenie całego kraju.

Czym się zajmujemy

Działalność Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”  jest nastawiona nie tylko na zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej dla jego Członków, lecz także na budowanie więzi środowiskowych i wzmacnianie tendencji samorządowych w naszym społeczeństwie.

Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń, szczególnie ciekawa oferta kierowana jest do rolników, samorządów terytorialnych, rodzin w miastach i na wsiach oraz do właścicieli małych i średnich firm. Dzięki utrzymywaniu bliskich relacji ze środowiskami, które zaufały idei wzajemności ubezpieczeniowej TUW „TUW”  ma możliwość rozpoznawania potrzeb ubezpieczeniowych swoich członków, odpowiedniego kształtowania  oferty ubezpieczeniowej, jak również szybkiego reagowania w razie zaistnienia zdarzeń losowych.

Dlaczego powinieneś aplikować właśnie do nas?

Jednym z podstawowych filarów Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest profesjonalna i oddana idei wzajemności kadra.

W rozbudowanej sieci  jednostek terenowych na terenie całej Polski, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” oferuje zatrudnienie w następujących obszarach:

  • Sprzedaż ubezpieczeń
  • Obsługa Klienta
  • Likwidacja Szkód
  • Finanse
  • IT i Bezpieczeństwo Informacji

Naszym pracownikom zapewniamy przyjazną atmosferę w pracy, możliwości rozwoju poprzez system wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń, opiekę medyczną, dofinansowania do karty Benefit oraz atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do zajmowanego stanowiska.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)