Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

ul. Grzybowska 78
(bud. Prime)
00-844 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.cardif.pl

NIP: 5252030109

KIM JESTEŚMY?

BNP Paribas Cardif w Polsce to stabilna firma ubezpieczeniowa istniejąca na polskim rynku od 1998 roku. Jesteśmy prekursorami bancassurance, jako pierwsi wprowadziliśmy ubezpieczenie GAP i ubezpieczenie z tytułu utraty pracy, jak również byliśmy pionierami sprzedaży ubezpieczeń oferowanych za pośrednictwem telemarketingu.

Model biznesowy Grupy BNP Paribas Cardif działającej w 36 krajach na świecie jest wyjątkowy. Nasza firma stworzona została na bazie współpracy z partnerami,  a partnerstwa napędzały nasz wzrost. Relacje, które tworzymy, oparte są na transparentności i wspólnym rozwoju, motywuje nas duch przedsiębiorczości oraz wzajemne dzielenie się wiedzą. Nasza otwartość na świat sprawia, że jesteśmy innowacyjni, nie tylko dla naszych parterów, ale razem z nimi. Ta bliskość i otwarte podejście pozwalają nam tworzyć wspólnie z naszymi partnerami rozwiązania ubezpieczeniowe uwzględniające potrzeby naszych klientów.

BNP Paribas Cardif wchodzi w skład międzynarodowej Grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

PRACA TO NIE WSZYSTKO

Liczy się zdrowie

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas ważne i w związku z tym podchodzimy do tej kwestii wielopłaszczyznowo - od zapewnienia prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, poprzez dostarczanie owoców do biura dla wszystkich pracowników, spotkania z dietetykami i trenerami, po organizowanie konkursów zachęcających do aktywności sportowej, czy udziału w charytatywnych akcjach sportowych.

Rodzina to podstawa

To co jest bliskie naszym pracownikom, jest bliskie również nam, dlatego troszczymy się również o ich rodziny. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z opieki medycznej dla swoich bliskich, dodatkowych kart sportowych dla osób towarzyszących i dzieci oraz z dodatkowego ubezpieczenia na życie dla małżonka/małżonki. W ramach naszej firmy działa Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS), z którego współfinansujemy wakacje dla dzieci.

Warunki pracy

Dobrze usytuowane miejsce pracy to nie tylko wygodny dojazd, ale również oszczędność czasu - nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy, przy Pl. Piłsudskiego, skąd jest blisko do metra i daleko od korków. Do dyspozycji naszych pracowników są dwie ogólnofirmowe kuchnie, w których w komfortowych warunkach można zjeść i  przygotować ulubiony napój. Sprzyjające warunki pracy to według nas nie tylko dogodna lokalizacja, ale również dobra atmosfera w firmie, o którą dbamy organizując wydarzenia angażujące wszystkich pracowników, np. ogólnofirmowe konkursy dla pracowników, spotkania integracyjne czy wspólny udział w akcjach charytatywnych (m.in. paczki świąteczne, zbiórki książek, pomoc lokalnym społecznościom).

Rozwój zawodowy

Dobry start zapewni szkolenie wewnętrzne organizowane dla wszystkich nowych pracowników naszej firmy. Dalszy rozwój i pogłębianie wiedzy zapewnią szkolenia biznesowe adekwatne do potrzeb danego stanowiska, jak również udział w konferencjach branżowych.  Ponadto, będąc firmą międzynarodową wiemy jak ważna jest znajomość języka angielskiego, która ułatwia codzienną pracę i komunikację w firmie, dlatego w naszej siedzibie  prowadzony jest kurs języka angielskiego dla pracowników na różnych poziomach zaawansowania.

NASZE WARTOŚCI

W Cardif działamy w oparciu o wartości, które są dla nas ważne w codziennej pracy. Aktywnie wcielamy je w życie w kontaktach nie tylko z naszymi klientami, ale również z partnerami, dostawcami oraz pracownikami. Nasze podstawowe wartości to uczciwość, zaangażowanie, gra zespołowa, przedsiębiorcze nastawienie oraz postawa: „klient w centrum uwagi”. Wartości wbudowane są w ogół naszych działań i stanowią solidny fundament, na którym tworzymy przyszłość całej firmy.

Również różnorodność to dla nas wartość, dlatego jesteśmy otwarci na osoby o różnym doświadczeniu, wykształceniu i umiejętnościach. Wierzymy, że różnorodność jest niezbędna do tego, aby wszyscy nasi pracownicy mogli w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jako ubezpieczyciel zmieniającego się świata, aktywnie przyczyniamy się do zmian na lepsze i angażujemy się w działalność CSR na rzecz społeczności lokalnych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)