Dane kontaktowe

Tous Poland Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 53
XV P.
00-113 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5252822371

O firmie Tous

Założona w 1920 roku firma podbiła rynki, kiedy na jej czele stanęli Rosa Oriol i Salvador Tous, stawiając na innowacyjną koncepcję biżuterii wyróżniającej się na tle ekskluzywnych kolekcji w tradycyjnym stylu. TOUS przekształciła się w markę „lifestyle’ową”, której oferta – poza biżuterią – objęła linie torebek, perfum, zegarków, okularów i akcesoriów reprezentujących luksusowe produkty z przystępnej półki cenowej.

Obecnie TOUS może pochwalić się silną pozycją marki globalnej, obecnej na 5 kontynentach i mającej ponad 700 firmowych sklepów w takich miastach, jak Barcelona, Madryt, Nowy Jork, Miami, Szanghaj, Warszawa, Tokio, Moskwa, Meksyk czy Dubaj.

TOUS cieszy się światowym sukcesem w branży jubilerskiej. Biżuteria powstaje w wyniku wielopoziomowego procesu twórczego: źródła inspiracji są bardzo zróżnicowane, a pierwsze szkice projektów opracowywane są na podstawie oryginalnego pomysłu. Pierwotny zamysł bierze pod uwagę rodzaj klienteli, dla której projektowana jest biżuteria, oraz okoliczności jej używania. Te przemyślenia są kluczowe dla prawidłowego zdefiniowania kolekcji.

POLSKA

Pierwszy salon w Polsce został otwarty w 2009 r. w krakowskiej Bonarce. Obecnie posiadamy już 46 salonów w całej Polsce. Znajdują się m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Rzeszowie. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób.

OBSŁUGA KLIENTA W TOUS

W TOUS najważniejsze są dla nas relacje z klientami. To one sprawiają, że opuszcza on sklep zadowolony i chętnie dokona zakupu ponownie w przyszłości. Każdego roku wprowadzamy na rynek ponad 30 kolekcji, stale udoskonalanych poprzez ekskluzywne wzornictwo, oferując przy tym doskonałą obsługę klienta.

W 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę w konkursie organizowanym przez Polski Instytut Jakości PIBJA oraz Onet.pl jako najlepszy salon jubilerski pod kątem jakości obsługi klienta. Uprzejmość, życzliwość, zainteresowanie potrzebami klienta oraz poświęcenie mu odpowiedniej ilości czasu są dla nas kluczowe w nawiązywaniu długofalowych relacji i budowaniu wizerunku marki.

MISJA I WIZJA

Dlaczego warto dołączyć do TOUS?

  • Naszą misją jest bycie marką uwielbianą na całym świecie oraz tworzenie biżuterii i akcesoriów, które towarzyszą naszym klientom we wszystkich momentach ich życia. Chcemy być marką pożądaną, która ceniona jest za jakość, pasję i dbałość personelu o każdy szczegół.
  • Mamy wizję, aby marka TOUS stała się najbardziej rozchwytywaną marką luksusowej biżuterii na świecie, która w wyjątkowy sposób dba o wartości klientów, współpracowników i całego społeczeństwa.
  • Podchodzimy z pasją do naszych klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług, na które w pełni zasługują. Jesteśmy kreatywni. Ośmielamy się funkcjonować nieco inaczej, ze zwinnością, odwagą i jakością, stawiając czoła wyzwaniom, jakie niesie ze sobą codzienność.
  • Angażujemy się. Osiągamy nasze marzenia poprzez bycie wolnymi, wiernymi naszemu światu, troszcząc się o naszych współpracowników i budując wspólny cel…
  • Pracujemy zespołowo. Jesteśmy firmą, która razem pracuje na wspólny sukces. Tu każdy indywidualny talent zawsze dąży do zespołowego celu, poprzez pracę opartą na wysokiej jakości relacjach międzyludzkich.
  • Jesteśmy światowi. Łączymy wiedzę o otaczającej nas różnorodności z naszymi decyzjami biznesowymi, naszymi produktami i sposobem, w jaki traktujemy naszych współpracowników.

PRACUJ Z NAMI

W TOUS wierzymy, że podstawą naszego sukcesu oraz najważniejszym aktywem są kreatywni, profesjonalni i pełni optymizmu ludzie. Zaangażowanie i entuzjazm zespołu dają nam energię potrzebną do dalszego rozwoju, przy jednoczesnym realizowaniu naszego celu: być najbardziej rozpoznawalną i pożądaną marką biżuterii na świecie.

Pracownicy TOUS to osoby otwarte na nowe doświadczenia, pełne inspiracji do tworzenia i pasji dla marki. Przyjazna atmosfera, wzajemne zaufanie i szacunek, zarówno pomiędzy pracownikami, jak i w kontaktach z klientami są naszym priorytetem. Relacje w TOUS są ciepłe i przyjazne, naznaczone przez wartości rodzinne firmy.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w jednej z wiodących firm na rynku. Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku oraz doskonałą atmosferę pracy w zespole. Prace nad ambitnymi projektami – kampanie reklamowe, kreowanie wizerunku firmy. Ponadto, oferujemy ciągłe szkolenia i warsztaty, które pozwolą na poznanie tajników branży. 

Dołącz do świata TOUS!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)