Dane kontaktowe

TOTUS Control Sp. z o.o.Sp. k.

28 Czerwca 1956 r 406
61-441 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 502 544 234
[email protected]

www.totuscontrol.pl

NIP: 7831685501

O firmie

Specjalizujemy się w obsłudze instalacji niskonapięciowych, tj. projektowaniu, montażu, programowaniu, przeglądach konserwacyjnych i serwisie instalacji. W/w zakres usług wykonujemy głównie w budynkach typu centra handlowe, biurowce, hotele, obiekty przemysłowo-magazynowe, budynki mieszkalne itp.

Cenimy sobie to, że posiadamy certyfikaty wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, systemów zabezpieczeń i BMS oraz uprawnienia techniczne wymagane przez polskie prawo co upoważnia nas do obsługi nawet najbardziej wymagających systemów.

Zatrudniamy pracowników na terenie całego kraju, by zapewnić szybki czas reakcji na zgłaszane awarie. W związku z tym, że wciąż zwiększamy ilość obsługiwanych klientów poszukujemy pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Jak wygląda nasza rekrutacja?

Etap I – Selekcja aplikacji, które zostały nadesłane w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę na adres [email protected]

Etap II – Wstępna rozmowa telefoniczna, która trwa ok. 10-15 min.

Etap III – Spotkanie rekrutacyjne z pracownikiem z działu technicznego lub innego, do którego trwa nabór

Etap IV – Finalna decyzja o zatrudnieniu

Co oferujemy?

  • Rozwój

Finansujemy szkolenia techniczne z obsługi wielu systemów niskonapięciowych  u wiodących na rynku producentów

  • Pakiet socjalny

Jako pracownik naszej firmy możesz skorzystać ze specjalnych pożyczek pracowniczych, które możesz przeznaczyć na dowolny cel np. remont lub zakup samochodu. W żadnym banku nie otrzymasz tak korzystnego oprocentowania.

  • Pakiet zdrowotny

Troszczymy się o życie i zdrowie naszych pracowników dlatego zapewniamy grupowe ubezpieczenia i udział w programie Multisport.

  • Pakiet narzędzia

Wyposażymy Cię we wszelkie niezbędne do pracy akcesoria – m.in. profesjonalne narzędzia monterskie, laptop, telefon czy samochód służbowy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)