Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Totalmoney.pl / Extradom.pl / Homebook.pl

Jaworska 13
53-612 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971652608

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem, który RAZEM  pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy

Co jest dla nas ważne?

Działamy w zgodzie z najważniejszymi dla nas wartościami, którymi są LUDZIE I ATMOSFERA, KOMUNIKACJA oraz SZACUNEK. To one definiują standardy i zachowania. Są kompasem wyznaczającym nam kierunek i pokazują nam, co jest dla nas ważne w pracy oraz życiu codziennym.

A co rozumiemy przez każdą z naszych wartości?

LUDZIE I ATMOSFERA to wartość, która pokazuje wagę relacji oraz środowiska pracy. Daje poczucie, że jesteśmy zespołem, a do wspólnych celów dążymy w atmosferze wzajemnej sympatii, otwartości i spokoju

KOMUNIKACJA to przede wszystkim otwarte, szczere i rzetelne informowanie o tym co dzieje się w firmie. Powinna być obustronna, profesjonalna i kulturalna, tak by zachowany został szacunek do odmiennego zdania

SZACUNEK to podchodzenie do drugiej osoby z otwartością i uwagą. Powinien być obopólny, a przy tym bezwarunkowy: niezależny od wyrażanych poglądów i opinii oraz zajmowanego stanowiska 

Nasze spółki

Totalmoney.pl to porównywarka kredytów, kont i lokat, największy finansowy e-commerce w kraju. Od ponad 10 lat pomagamy Polakom wybierać najlepsze oferty finansowe. Doceniają nas również pracownicy - w 2019 i 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Kincentric Best Employer.

Extradom.pl od 20 lat nie tylko sprzedaje gotowe projekty domów, ale także doradza budującym je Polakom. Na każdym etapie służymy radą, wsparciem i pomocą. Przez 7 dni w tygodniu pomagamy klientom znaleźć wymarzony projekt domu. 

Homebook.pl to serwis dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry design i styl. Z myślą o nich pod jednym adresem zbieramy oferty większości sklepów i marek wnętrzarskich. Nasi użytkownicy mogą również korzystać z ogromnej bazy inspiracji oraz porad architektów i projektantów wnętrz. 

Nasz proces rekrutacji i benefity

Podczas rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na doświadczenie i umiejętności kandydatów, ale również na ich osobowość i wartości, które są dla nich istotne.

W czasie pandemii większość naszych rekrutacji odbywa się online. Dbamy o to, aby spotkania te były komfortowe i efektywne.

Lubimy skracać dystans - jeżeli wyrazisz na to zgodę, przejdziemy na “Ty” i zadbamy, żebyś od razu poczuł atmosferę zespołu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)