Dane kontaktowe

Totalizator Sportowy

Targowa 25
03-728 Warszawa

NIP: 5250010982

KIM JESTEŚMY?

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 60 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

#RAZEMDLASPORTU | #RAZEMDLAKULTURY

Jako jeden z najważniejszych filarów wspierających rozwój sportu  i kultury narodowej tylko w ciągu ostatnich dwudziestu kilku lat przekazaliśmy na rozwój tych dwóch ważnych sfer życia społecznego ponad 12,5 miliarda złotych!

Totalizator Sportowy wspiera również szczególnie ważne dla Polaków organizacje, kluby i wydarzenia. Jesteśmy partnerem piłkarskiej Ekstraklasy, wieloletnim Sponsorem Generalnym Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, Tour de Pologne, a także projektu „Muzeum Utracone”. Towarzyszyliśmy też  Festiwalowi Chopinowskiemu oraz #Hackyeah – największemu stacjonarnemu hackatonowi na świecie.

#WYGRYWAMYRAZEM

Totalizator Sportowy to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Zatrudniamy prawie 2000 osób, którym oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania unikatowej wiedzy przy jednoczesnym poczuciu robienia czegoś pożytecznego dla ogółu społeczeństwa. Cenimy sobie stabilność, dlatego aż 80% pracowników jest zatrudnionych na umowę na czas nieokreślony.

Sukcesy biznesowe i społeczne Totalizatora Sportowego nie byłyby możliwe, gdyby nie zaangażowanie i kompetencje naszych pracowników.

Obszary działalności – łączymy tradycję z nowoczesnością

Dysponujemy siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych – np. Lotto, Eurojackpot, Zdrapki.

Nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nie tylko odpowiedzieć na potrzeby rynku, ale też je wyprzedzić. Koniec 2018 roku to wejście Totalizatora Sportowego na rynek e-commerce. Od tego czasu można zawierać zakłady LOTTO przez Internet i korzystać z usług jedynego, w pełni legalnego i bezpiecznego  e-kasyna TotalCasino. Dodatkowo rozszerzyliśmy naszą działalność o salony gier na automatach. 

Perłą w koronie naszych produktów jest warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec, miejsce historyczne i magiczne, gdzie przez kilkadziesiąt dni w roku rozgrywane są najważniejsze gonitwy w Polsce - w tym Derby i Wielka Warszawska.


Odpowiedzialny Biznes

Totalizator Sportowy jest fundatorem Fundacji LOTTO, której misją jest wspieranie społeczeństwa w drodze do szczęśliwego i odpowiedzialnego życia. Wspiera ona różnego rodzaju inicjatywy z zakresu sportu i kultury, m.in. program Sztuka Teraz, „odLOTTOwa jazda” i Olimpiady Młodzieżowe. Fundacja wspiera także wolontariat pracowniczy, podczas którego nasi pracownicy mogą organizować akcje skierowane do lokalnych społeczności.

Promujemy zasady Odpowiedzialnej Gry, informując naszych klientów o ryzykach związanych z hazardem oraz o możliwościach walki z uzależnieniem. Nasi pracownicy cyklicznie przechodzą szkolenia dotyczące zasad gry.   

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)