Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Totalizator Sportowy

Targowa 25
03-728 Warszawa

NIP: 5250010982

Kim jesteśmy?

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Jako jeden z najważniejszych filarów wspierających rozwój sportu i kultury narodowej tylko w ciągu ostatnich dwudziestu kilku lat przekazaliśmy na rozwój tych dwóch ważnych sfer życia społecznego prawie 17 miliardów złotych! Rok temu zaangażowaliśmy się również w walkę z Covid-19, przekazując na ten cel ponad 25 mln złotych.

Totalizator Sportowy wspiera również szczególnie ważne dla Polaków organizacje, kluby i wydarzenia. Jesteśmy partnerem piłkarskiej Ekstraklasy, wieloletnim Sponsorem Generalnym Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, Tour de Pologne, a także projektu „BohaterON”. Towarzyszymy też Festiwalowi Chopinowskiemu oraz #Hackyeah – największemu stacjonarnemu hackatonowi na świecie.

#WYGRYWAMYRAZEM

Totalizator Sportowy to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Zatrudniamy ponad 3500 osób, którym oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania unikatowej wiedzy przy jednoczesnym poczuciu robienia czegoś pożytecznego dla ogółu społeczeństwa. 99,5 % zatrudnionych pracowników, pracuje na umowę o pracę na pełen etat.

Sukcesy biznesowe i społeczne Totalizatora Sportowego nie byłyby możliwe, gdyby nie zaangażowanie i kompetencje naszych pracowników. W 2020 r. nasi pracownicy spędzili łącznie 23 727h na salach szkoleniowych wzmacniając swoją wiedzę i umiejętności.

W 2020 zostaliśmy laureatem konkursu Friendly Workplace, konkursu dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Obszary działalności – łączymy tradycję z nowoczesnością

Dysponujemy siecią ponad 18 000 punktów sprzedaży, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych – np. Lotto, Eurojackpot, Zdrapki, Keno.

Nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nie tylko odpowiedzieć na potrzeby rynku, ale też je wyprzedzić.

Od ponad 3 lat rozwijamy obszar e-commerce naszej działalności. Od tego czasu można zawierać zakłady LOTTO przez Internet i korzystać z usług jedynego, w pełni legalnego i bezpiecznego  e-kasyna TotalCasino. Rozwijamy cały katalog produktów dedykowanych tylko sprzedaży online np. Gierki na aplikacji iLotto. W 2021 zostaliśmy największą spółką w polskim e-commerce w rankingu „Najwięksi money.pl”

Dodatkowo rozszerzyliśmy naszą działalność o salony gier na automatach – mamy ich w chwili obecnej ponad 800.

Perłą w koronie naszych produktów jest warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec, miejsce historyczne i magiczne, gdzie przez kilkadziesiąt dni w roku rozgrywane są najważniejsze gonitwy w Polsce - w tym Derby i Wielka Warszawska.

Odpowiedzialny Biznes

Totalizator Sportowy jest fundatorem Fundacji LOTTO, której misją jest wspieranie społeczeństwa w drodze do szczęśliwego i odpowiedzialnego życia. Wspiera ona różnego rodzaju inicjatywy z zakresu sportu i kultury, m.in. program Sztuka Teraz, „odLOTTOwa jazda” i Olimpiady Młodzieżowe. Z okazji 65-lecia naszej firmy nasza Fundacja ufundowała 65 stypendiów dla zdolnych studentów z obszarów technologicznych. Fundacja wspiera wolontariat pracowniczy, podczas którego nasi pracownicy mogą organizować akcje skierowane m.in. do lokalnych społeczności.

Promujemy zasady Odpowiedzialnej Gry, informując naszych klientów o ryzykach związanych z hazardem oraz o możliwościach walki z uzależnieniem. Nasi pracownicy cyklicznie przechodzą szkolenia dotyczące zasad gry.  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)