Dane kontaktowe

Toms Polska Sp. z o.o.

ul. Okrężna 27
64-100 Leszno
wielkopolskie, Polska
[email protected]

tomsgroup.com

NIP: 1080011726

W TOMS NADAJEMY SMAK PRZYTULNYM CHWILOM

Historia firmy Toms to prawie sto lat rzemiosła, pracowitości oraz doskonałej umiejętności przewidywania i patrzenia w przyszłość. Jest to historia czekoladowych ikon, takich jak Toms Gold Barre, Giant Turtle i Yankie Bar. W 1884 roku stworzyliśmy światowej sławy czekoladę Anthon Berg, z której do dziś produkujemy Nasz flagowy produkt- butelki z gorzkiej czekolady wypełnione markowymi likierami. Wśród Naszych produktów znajduje się intensywnie kakaowa i aksamitna czekolada Feodora oraz pełne charakteru czekoladki Hachez.

 Jesteśmy dumni z Naszej historii, jednocześnie dostrzegamy szansę do dalszego rozwoju oraz spełniania potrzeb Naszych konsumentów, sprzedawców i Pracowników. Pracując w Toms, stajesz się częścią silnej międzynarodowej kultury z wielką pasją do Naszego dziedzictwa, gdzie pracownicy o innowacyjnym Nastawieniu rozwijają firmę z naciskiem na zrównoważony rozwój.

Poznaj Naszą historię na naszej stronie https://tomsgroup.com/en/toms-history/

NASZE LOKALIZACJE

Toms Polska tworzą dwie fabryki: fabryka w Lesznie, gdzie zajmujemy się konfekcjonowaniem słodkości oraz fabryka w Nowej Soli, gdzie produkujemy najwyższej jakości czekoladę i praliny. Jesteśmy częścią Toms Group zatrudniającej Pracowników w Danii, Niemczech, Polsce i Szwecji. 

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYC DO RODZINY TOMS?

W Toms kierujemy się prostymi i przejrzystymi zasadami. Całościowe spojrzenie na biznes i prostota działania to Nasze standardy. Wszystkim Pracownikom dajemy możliwość rozwoju w ramach Toms, wspieramy przejścia Naszych Pracowników pomiędzy różnymi działami i stanowiskami.

Szczególnie dbamy o możliwość podnoszenia kwalifikacji Naszych pracowników wspierając rozwój i realizację zawodowych aspiracji. Jesteśmy dumni z Naszego zespołu, jego rozwoju i osiąganych nowych możliwości. Mamy przekonanie, że im bardziej Cię wesprzemy, tym bardziej będziesz uwalniał swój potencjał z korzyścią dla siebie i Nas wszystkich.

JESTEŚMY TAK RÓŻNORODNI, JAK NASZE PRODUKTY

Jesteśmy zróżnicowanym miejscem pracy, w którym jest przestrzeń dla każdego, bez względu na kulturę, narodowość, płeć, przekonania polityczne i szczególne potrzeby indywidualne. Cenimy Naszych pracowników i zawsze staramy się być integrującym miejscem pracy, z naciskiem na atmosferę współpracy i dobre samopoczucie pracowników. Motywowanie Naszych pracowników rzetelną informacją zwrotną jest dla Nas kluczowe, tak samo jak zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy bardzo różni, ale jedno jest pewne - wszyscy należymy do Rodziny Toms. We are #TomsTogether

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI

Jesteśmy głęboko przekonani, że zdolność do prowadzenia i rozwijania Naszej działalności w sposób zrównoważony, z poszanowaniem zarówno ludzi, jak i Naszej planety, odgrywa znaczącą rolę w dążeniu do Naszego dalszego wzrostu i sukcesów. Jako jeden z większych duńskich producentów w sektorze słodyczy mamy 1300 dostawców oraz klientów i konsumentów w ponad 100 krajach. Współpracujemy również z 5000 plantatorów kakao. Wszystko to wymaga zdecydowanego podejścia do prowadzenia Naszej działalności w sposób odpowiedzialny. Nie tylko po to, aby dalej rozwijać Naszą długą historię dumnego rzemiosła, wizjonerskiego przedsiębiorstwa i dobrej jakości, ale także walczyć o odpowiedzialne pozyskiwanie kakao i innych surowców.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)