Dane kontaktowe

TOI TOI Polska Sp. z o.o.

ul. Płochocińska 29
03-044 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.toitoi.pl

NIP: 1180042784

Proces rekrutacji

Do procesu rekrutacji podchodzimy odpowiedzialnie, z zaangażowaniem i po partnersku. Przykładamy wiele uwagi, do tego kogo zapraszamy do współpracy. Zależy nam aby współpraca przyniosła obustronną satysfakcję i korzyści.

Działając na rynku doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ten rynek wygląda, jakie są trendy i oczekiwania kandydatów. Nie wydłużamy nadmiernie procesu rekrutacji, decyzje podejmujemy szybko i zawsze po spotkaniu udzielamy informacji. Sam proces rekrutacji składa się zwykle z 3 etapów.

ETAP 1

Przesłanie aplikacji i jej analiza

Odwiedź zakładkę „Oferty pracy”, wybierz interesujące Cię stanowisko, wypełnij formularz i wyślij nam swoje CV. Przeanalizujemy przesłane przez Ciebie zgłoszenie i zweryfikujemy, czy Twoje kompetencje spełniają wymagania stanowiska, na które aplikujesz.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna, spotkanie rekrutacyjne

Podczas rozmowy telefonicznej chcemy Cię trochę lepiej poznać. Możemy zadać Ci kilka pytań dotyczących dotychczasowego doświadczenia zawodowego oraz Twoich oczekiwań związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Taka rozmowa może potrwać ok. 30 minut.

Jeśli uznamy wspólnie, że warto się spotkać zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Na spotkaniu porozmawiamy o Twoich umiejętnościach i doświadczeniach, dopytamy Cię o oczekiwania wobec nas i odpowiemy na wszystkie pytania. Spotkań może być kilka - wszystko zależy od stanowiska, na jakie zaaplikujesz. 

ETAP 3

Propozycja współpracy

Jeśli na rozmowie, uda nam się potwierdzić wszystkie umiejętności zawarte w CV, jeśli zakres obowiązków będzie dla Ciebie zrozumiały i czujesz, że możesz pomóc naszej firmie. To duża szansa, że uznamy iż warto iść razem dalej i otrzymasz od nas propozycję współpracy.

Niezależnie od wyniku chcemy, byś wiedział/a, jaki jest status Twojej aplikacji. W terminie ustalonym podczas spotkania nasz pracownik udzieli Ci informacji zwrotnej.