Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Tobacco Trading International Poland

Częstochowska 38
32-085 Modlnica
małopolskie, Polska
Telefon: 12 420 91 30
[email protected]

www.ttipoland.pl

Kim jesteśmy.

Tobacco Trading International Poland działa na polskim rynku wysokogatunkowych wyrobów tytoniowych oraz związanych z nimi akcesoriów. Znajdujemy się w czołówce firm specjalizujących się w imporcie i dystrybucji wyrobów tytoniowych oraz komplementarnych do nich produktów. Misją firmy jest przede wszystkim dostarczanie sprawdzonych produktów najwyższej jakości oraz profesjonalna, kompleksowa obsługa każdego klienta. Stawiamy na terminowość, solidność i profesjonalny serwis. Stosujemy zasadę win-win w każdym zakresie działalności.

Jak działamy.

Naszą ambicją jest być liderem zmian. Cały czas dostosowujemy się do wymogów rynku, równolegle starając się wyprzedzać stale rosnące oczekiwania klientów. Łączymy doświadczenie producentów tabaki, tytoni i cygar które oferujemy, z technologiami XXI wieku, w którym żyjemy. Systematyczny rozwój niszowego rynku alternatywnych względem papierosów wyrobów tytoniowych umożliwiał nam poszerzanie oferty i wzrost obrotów. Dzięki temu mogliśmy zwiększać liczbę pracowników, zarówno w terenie, jaki i w biurze. Dziś zatrudniamy 63 osoby. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Troszczy się o nich ponad 30 Przedstawicieli oraz pracownicy Działu Klientów Kluczowych w centrali firmy - w Modlnicy koło Krakowa. To właśnie pracownicy są największą wartością firmy. Dzięki ich zaangażowaniu TTI wciąż rozwija się i może być liderem w swoim segmencie rynku.

Dlaczego warto z nami pracować ?

W TTI Poland:

  • szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy grupą ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w branży
  • Postępujemy uczciwie i z szacunkiem, traktujemy naszych Pracowników jako najcenniejszy kapitał,
  • rozwój kadr mamy wpisany w strategię firmy,
  • stawiamy na jakość, która jest gwarantem sukcesu TTI Poland,
  • zapewniamy stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • od samego początku budujemy koleżeńską atmosferę.

Do naszego Zespołu szukamy osób, które pracują z zaangażowaniem, energią i łatwo się nie poddają. Stawiamy na terminowość, solidność i profesjonalność. Stosujemy zasadę win-win w każdym zakresie działalności. Łączymy ludzi z pasją. Wspieramy różne pomysły i rozwiązania.