Dane kontaktowe

TNT Polska

Annopol 19
obok pętli Żerań Wschodni
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

Przygotowaliśmy nasz proces rekrutacji tak, by był on jasny i przyjazny. Rozumiesz i szanujesz potrzeby Klienta, chcesz pracować z pasją i rozwijać się, współtworząc atmosferę zaufania i partnerstwa? Czekamy na Ciebie!

ETAP 1

APLIKACJA

Zainteresowała Cię konkretna oferta pracy w TNT? Aplikuj bezpośrednio poprzez portal Pracuj.pl. Prześlij do nas dokumenty aplikacyjne zgodnie z ogłoszeniem.

ETAP 2

WERYFIKACJA

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy te osoby, których predyspozycje i doświadczenie zawodowe najlepiej odpowiadają wymaganiom danego stanowiska. Natychmiast poinformujemy Cię o wynikach tego etapu. Klarowna komunikacja odnośnie oczekiwań i proponowanego zakresu obowiązków, pozwoli Ci łatwo przygotować się do rozmów z nami.

ETAP 3

ROZMOWA

To czas kiedy zapraszamy Cię do kolejnego etapu, jakim jest spotkanie z bezpośrednim przełożonym i przedstawicielem działu HR w siedzibie TNT. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, lepiej się poznamy i szczegółowo omówimy Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Będziemy też mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

ETAP 4

ZATRUDNIENIE

Jeśli to właśnie Ciebie wybierzemy na dane stanowisko, zostanie Ci przedstawiona oferta zatrudnienia. Po jej akceptacji, jako nasz nowy pracownik otrzymasz szczegółowe informacje na temat pierwszego dnia pracy oraz weźmiesz udział w szkoleniu wprowadzającym, które ułatwi Ci wdrożenie się w nowe obowiązki.