Dane kontaktowe

TNT Polska

Annopol 19
obok pętli Żerań Wschodni
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

Benefity

W TNT rozumiemy, że pracownicy są naszym największym atutem. Z myślą o nich przygotowaliśmy bogatą ofertę świadczeń dodatkowych, których celem jest promocja bezpieczeństwa, zdrowia, życia rodzinnego i wszechstronnego rozwoju pracownika w ramach dynamicznej i inspirującej organizacji.

ZDROWA RODZINA

Uważamy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego nasi pracownicy i ich bliscy mają możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i stomatologicznej.

BEZPIECZEŃSTWO

Chronimy to, co najcenniejsze - nasi pracownicy mają możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na korzystnych warunkach.

DOBRA FORMA

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dla tych, którzy cenią sobie aktywność fizyczną, przygotowaliśmy karty Multisport.

KOMPLEKSOWE SZKOLENIA

Stawiamy na rozwój kompetencji naszych pracowników na każdym etapie pracy. Oferujemy szkolenia na start oraz wewnętrzne szkolenia doskonalące umiejętności.

DARMOWA BIBLIOTEKA

Zapewniamy dostęp do książek o różnorodnej tematyce. Można zagłębić się w literaturę biznesową 
lub rozwiązać razem z autorem niejedną zagadkę kryminalną.

JUBILEUSZE

Dla pracowników z długoletnim stażem w ramach Long Service Awards przygotowaliśmy nagrody jubileuszowe jako podziękowanie za 5, 10 i 15 lat spędzone z nami.

TANIE WYSYŁANIE

Nasi pracownicy korzystają ze stałych rabatów na przesyłki kurierskie, dzięki którym dostarczą zamówienia mniejszym kosztem.

ROZRYWKA PO GODZINACH

W ramach karty Mybenefit pracownicy mogą wybierać spośród tysięcy propozycji spędzenia czasu wolnego (kina, teatry, wycieczki, spa i wiele innych). Relaks po pracy to podstawa zrównoważonego rozwoju!

OWOCOWE ŚRODY

Na naszych pracowników raz w miesiącu czekają smaczne owoce. To witaminowa dawka świeżości, która pobudza do działania!

DLA DZIECI

Chcemy pomagać naszym pracownikom i ich dzieciom, wspierając to, co najlepsze. Dofinansowujemy wyjazdy wakacyjne i wyprawkę szkolną.

AKCJE CHARYTATYWNE

Jako organizacja chętnie włączamy się w akcje społeczne. Każdy z pracowników ma możliwość zaangażować się we wspólne działania na rzecz potrzebujących.