Dane kontaktowe

TNT Polska

Annopol 19
obok pętli Żerań Wschodni
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

KIM JESTEŚMY

TNT jest jednym z liderów branży usług logistycznych dla biznesu. W 2016 roku staliśmy się częścią grupy FedEx, współtworząc jedną z największych globalnych firm transportowych na świecie.

Naszym najważniejszym atutem są ludzie. Pracownicy TNT to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy zawsze dotrzymują obietnic. Dzięki nim towary powierzone nam przez klientów – nawet te najbardziej wymagające - zawsze trafiają pod właściwy adres.

Każdego tygodnia, dzięki 700 połączeniom lotniczym i 55 000 europejskim połączeniom drogowym przesyłki trafiają do ponad 200 krajów, w tym do ponad 40 w samej Europie. Szeroka oferta usług kurierskich dostosowana jest do każdego rodzaju przesyłki.

ZAANGAŻOWANIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jakość świadczonych przez nas usług jest doceniana przez klientów bez względu na skalę ich działania. Dowodem uznania dla naszej pracy są liczne nagrody. Wielokrotnie zdobywaliśmy tytuł „Operatora Logistycznego Roku” w ogólnopolskim badaniu satysfakcji klientów.

TNT jest organizacją odpowiedzialną społecznie. Zależy nam na ochronie środowiska,
w którym funkcjonujemy. Na co dzień staramy się minimalizować emisję CO2 poprzez modernizację naszej floty samochodowej i usprawnianie obowiązujących procesów operacyjnych. Wciąż testujemy i wprowadzamy nowe, przyjazne środowisku rozwiązania.

ATRAKCYJNY PRACODAWCA

Mamy świadomość, że ponad 54 000 naszych pracowników to dla nas najważniejsza gwarancja sukcesu. Za nieustanne zaangażowanie w ich motywowanie, szkolenie I rozwój jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy światowej rangi brytyjski certyfikat „Investors in People”. Natomiast Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przyznało nam w dowód uznania certyfikat „HR Najwyższej Jakości”.

Kluczowe znaczenie ma dla nas zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich naszych pracowników. W codziennej praktyce biznesowej staramy się stale podnosić standardy w tym zakresie. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo ruchu drogowego, a szczególny nacisk kładziemy na warunki pracy kierowców i stan techniczny naszych pojazdów.

Ostatnie wpisy dla TNT Polska

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)