Dane kontaktowe

TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o.

Annopol 19
obok pętli Żerań Wschodni
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

Kim jesteśmy?

TNT Express należy do grona światowych liderów w obszarze przewozu towarów dla klientów biznesowych.

Jako część międzynarodowej grupy FedEx, TNT jest jedną z największych firm kurierskich świata. Naszą sieć tworzą przede wszystkim ludzie, pracownicy TNT, którzy z pełnym zaangażowaniem każdego dnia czuwają nad prawidłowym przebiegiem doręczeń na całym świecie.

Każdego dnia TNT transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach. Przewozimy 1 milion paczek dziennie, zatrudniając 56 tysięcy pracowników na całym świecie.

Być najbardziej podziwianą firmą transportową

Nasze usługi cieszą się zaufaniem setek tysięcy firm, zarówno wielkich koncernów, jak i małych spółek. Uznanie ze strony klientów znajduje potwierdzenie w wielu nagrodach przyznawanych nam za doskonałe zarządzanie kluczowymi obszarami firmy. W Polsce, nieprzerwanie od 12 lat zdobywamy tytuł „Operator Logistyczny Roku” w ogólnopolskim badaniu satysfakcji klientów; przez ten czas byliśmy wielokrotnie uznawani za najlepszą firmę kurierską w branży przez instytut badawczy Data Consulting Group.

Dbamy o naszych pracowników

Kształtowana przez 70 lat istnienia na rynku polityka kadrowa plasuje TNT na czele pożądanych pracodawców. Liczne nagrody i wyróżnienia w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi to uwieńczenie starań ukierunkowanych na pracowników, którzy tworzą markę TNT na rynkach światowych i z sukcesem realizują misję firmy.

Jako pierwsza firma w Polsce uzyskaliśmy rozpoznawalny na całym świecie brytyjski certyfikat Investors in People, za systemowe podejście do motywowania, szkolenia i rozwoju pracowników. Posiadamy również certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

TNT tworząc standardy zarządzania bardzo jasno wytycza ścieżkę partnerskiego zarządzania, współpracy, szacunku, otwartości i sympatii. Przyjazne środowisko owocuje najwyższymi ocenami naszych klientów w zakresie świadczonych przez firmę usług.

Ostatnie wpisy dla TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)