Dane kontaktowe

TMF Group Global Client Services (TMF GCS)

Pl. Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 456 45 00

www.tmf-group.com/.

NIP: 5252422482

Nasza historia

TMF Group została założona w Holandii w 1988 r. W ciągu następnych 20 lat firma rozwijała się na całym świecie w imponującym tempie, czego uwieńczeniem była dokonana w 2011 r. fuzja z Equity Trust, uznanym światowym liderem w zakresie usług powierniczych.

Obecnie TMF Group ma ponad 125 biur w +83 krajach i zatrudnia +7.000 wykwalifikowanych księgowych, prawników, specjalistów ds. obsługi kadr, a także usług sekretarsko-korporacyjnych oraz ekspertów w innych dziedzinach.

TMF Group umożliwia Klientom osiągać więcej. Świadczymy usługi na rzecz przedsiębiorstw różnej wielkości ze wszystkich branż – od niewielkich firm i startupów rozpoczynających działalność, po duże międzynarodowe korporacje. Współpracujemy z 60% przedsiębiorstw znajdujących się na liście Forbes 100 i wchodzących w skład indeksu FTSE 100.

O Global Client Services

TMF Group Global Client Services (TMF GCS) w działa Warszawie od 2014 roku.

Jest jednostką wewnętrzną w ramach sieci TMF Group i współpracuje z różnymi interesariuszami w ramach TMF Group, aby zapewnić doskonałą obsługę Klientów zlokalizowanych w ponad 50  krajach na wszystkich kontynentach, w ramach trzech linii serwisowych: HR/Payroll, Accounting i Corporate Secretarial (księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz usług sekretarsko-korporacyjnych).

Naszym Klientom zapewniamy dedykowaną osobę do kontaktu, która koordynuje zarządzanie bieżącymi outsourcowanymi działaniami oraz zapewnia czytelną komunikację między oddziałami podlegającymi różnym jurysdykcjom. Dzięki temu Klienci mogą zadbać o szczegóły i skoncentrować na tym, co naprawdę ważne: rozwijaniu swojej działalności.

Możliwości kariery

Stale się rozwijamy. Wykorzystaj tę szansę i dołącz do naszego zespołu. Będziesz pasować do naszej firmy,  jeśli lubisz pracę zespołową i dobrą atmosferę, dążysz do doskonałości i szukasz pracy w międzynarodowym środowisku.

Jakie są 3 najważniejsze kompetencje, których zawsze szukamy u kandydatów?

  1. Język angielski
  2. Chęć uczenia się
  3. Komunikatywność i analityczne myślenie

Czekamy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Wyprzedź konkurencję i wyślij swoje CV już dzisiaj. Pełna lista ofert pracy dostępna jest na http://careers.tmf-group.com/cw/en/listing/

Ostatnie wpisy dla TMF Group Global Client Services (TMF GCS)