Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TMF Poland Sp. z o.o.

Ul. Uniwersytecka 20,
40-007 Katowice
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 456 45 00

www.tmf-group.com/pl-pl

NIP: 525-24-22-482

KULTURA PRACY W TMF GROUP

Grupa TMF to przede wszystkim ludzie, którzy tu pracują. Nasza firma rozwija się w duchu przedsiębiorczości, stawiając na osoby proaktywne, łączące w pracy entuzjazm z odpowiedzialnością.

Sprawdź, co znajdziesz tu dla siebie:

Rozwój kariery zawodowej

Ścieżka kariery w TMF odzwierciedla dynamikę pracy zespołowej. Bez względu na to, czy jesteś już doświadczonym specjalistą czy może dopiero zaczynasz kształtowanie swojej ścieżki zawodowej, będziemy Cię nieustannie zachęcać do pogłębiania swojej wiedzy. Umożliwiamy naszym Pracownikom udział w globalnych inicjatywach oraz oferując profesjonalne programy nauczania, by mogli w pełni wykorzystać swój potencjał. Działania te umożliwia także polityka firmy, zakładająca wsparcie edukacyjne, jak i elastyczne godziny pracy.

Przyjazne środowisko pracy

Nasi pracownicy cechują się taką różnorodnością, jak kultury i kraje, w których działamy, ale łączy ich jedno: zawsze dokładają wszelkich starań, by rezultaty ich działań były jak najlepsze. Dążymy do zapewnienia przyjaznego środowiska pracy, które umożliwi im rozwój kompetencji i umiejętności.

Ponad 60% naszych pracowników na całym świecie to kobiety. Grupa TMF jako pracodawca promuje politykę równych szans, wspierając podział parytetów w miejscu pracy, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych. Wyrazem tego są programy, umożliwiające kobietom podejmowanie ról liderskich oraz wewnętrzna platforma, wspierająca rozwój kobiecej sieci kontaktów.

Nasza najnowsza inicjatywa w postaci Europejskiego Centrum TMF w Katowicach, zakłada różnorodność jako jeden z podstawowych czynników kształtujących środowiska pracy. Chcemy wzajemnie uczyć się od siebie oraz czerpać ze swoich wielowymiarowych doświadczeń. Współpraca ze specjalistami TMF z całej Europy daje wyjątkową okazję do podnoszenia zarówno kompetencji merytorycznych, jak i zwiększania wrażliwości kulturowej w miejscu pracy.

Na pierwszym miejscu: ludzie

Niezależnie od tego, jaka będzie Twoja rola w Grupie TMF, Ty i Twój rozwój, zawsze będzie dla nas najważniejszy. Wierzymy, że dążenie człowieka do bycia najlepszym nie jest ograniczone możliwościami fizycznymi, a zależy od odpowiedniego stanu umysłu. Stawiamy na otwartą komunikację. Zachęcamy i umożliwiamy naszym pracownikom promowanie i prowadzenie inicjatyw, mając w sercu rozwój ich kondycji psycho-fizycznej.