Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TMF Poland Sp. z o.o.

Ul. Uniwersytecka 20,
40-007 Katowice
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 456 45 00

www.tmf-group.com/pl-pl

NIP: 525-24-22-482

STAŻE I PRAKTYKI

TMF Poland jest idealną firmą dla studentów zainteresowanych rozwojem w obszarze księgowości i podatków lub kadr i płac, szukających płatnego stażu. W odróżnieniu od wielu firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych zapewniamy możliwość poznania specyfiki pracy w pełnej księgowości lub kompleksowej obsłudze procesu kadrowo-płacowego.

Godziny pracy dopasowane do grafiku zajęć – jesteśmy elastyczni odnośnie planowania pracy na stażu. Oczekujemy dostępności w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo, ale dokładny harmonogram ustalamy wspólnie, bazując na planie Twoich zajęć na uczelni. Jeśli w trakcie dnia pracy będziesz mieć potrzebę wyjścia na zaliczenie lub wykład, również istnieje taka możliwość.

Bezpłatne lekcje języka angielskiego – podstawowym benefitem dostępnym dla każdego pracownika jest możliwość nauki języka angielskiego w naszym biurze. Wszyscy stażyści mogą skorzystać z jednej godzinnej lekcji tygodniowo, zajęcia prowadzone są w grupach kilkuosobowych, dopasowanych poziomem, na których uczymy słownictwa branżowego.

Możliwość nawiązania stałej współpracy – jeśli współpraca układa się pomyślnie staż może trwać aż do zakończenia studiów. Następnie w przypadku dostępności na pełen etat istnieje możliwość awansu na stanowisko asystenckie i dalszy rozwój w strukturach TMF.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (104)