Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TMF Poland Sp. z o.o.

Plac Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 456 45 00

www.tmf-group.com/pl-pl

NIP: 525-24-22-482

Biuro w Katowicach

TMF Poland Sp. z o.o.

ul. Uniwersytecka 20
40-007 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 253 50 70

POZNAJ NAS

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Aktualnie w 125 biurach zlokalizowanych w 83 krajach zatrudniamy blisko 8 000 wykwalifikowanych specjalistów. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, pomagając naszym klientom z biur w Warszawie i Katowicach, gdzie pracuje już blisko 500 osób.

Filozofia firmy

Wierzymy, że złożoność przepisów nie może być barierą dla biznesu, a regulacje prawne i administracyjne nie powinny wstrzymywać rozwoju działalności.

We wszystkich lokalizacjach zatrudniamy specjalistów znających i rozumiejących lokalny rynek oraz obowiązujące na nim procesy, problemy, walutę i język. Oznacza to, że nasi klienci mogą współpracować z jednym dostawcą na całym świecie, licząc na gwarancję wysokiego standardu usług, spójności oraz zgodności ze standardem bezpieczeństwa informacji ISO27001.

Dzięki naszym usługom klienci zyskują pewność, że ich przedsiębiorstwa zostały prawidłowo ustanowione i działają zgodnie z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami.

Profil poszukiwanych pracowników

W biurach w Polsce poszukujemy przede wszystkim pracowników, którzy realizują usługi dla naszych klientów. Dwa główne obszary w których się specjalizujemy, to księgowość i podatki oraz kadry i płace. W każdym z nich jesteśmy odpowiedzialni za obsługę pełnego procesu dla klienta.

W naszych zespołach zatrudniamy na różne poziomy stanowisk, od stażystów, którzy dopiero wkraczają na swoją ścieżkę zawodową po starszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w danym obszarze. Niezależnie od formalnych oczekiwań względem poszczególnych poziomów stanowisk zawsze istotne są dla nas kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, otwartość na współpracę, motywacja do rozwoju i pozytywne nastawienie.

Stażyści – interesują nas studenci kierunków takich jak finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja, prawo, matematyka bądź ekonometria. Dodatkowym atutem są również pierwsze dowiadczenia zdobyte podczas praktyk.

Asystenci – poszukujemy osób posiadających już co najmniej kilkumiesięczne doświadczenie w działach księgowych, kadrowo-płacowych czy administracyjnych. Zwracamy też uwagę na to, czy kandydaci podejmują aktywności mające na celu podniesienie wiedzy z danego obszaru, jak np. uczestnictwo w kursach z zakresu księgowości, prawa pracy lub kadr i płac.

Księgowi – zależy nam na osobach z doświadczeniem w pełnej księgowości, którzy znają dobrze polskie przepisy dotyczące prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT. Doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie outsourcingowej jest dużym atutem.

Specjaliści ds. Kadr i Płac – idealnymi kandydatami są osoby wywodzące się z działów kadrowo-płacowych i personalnych, które mają doświadczenie w bezpośrednim naliczaniu wynagrodzeń. Cenimy także kompetencje związane z obsługą klienta wewnętrznego.

Korzyści z pracy w TMF Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)