Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TMF Poland Sp. z o.o.

Ul. Uniwersytecka 20,
40-007 Katowice
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 456 45 00

www.tmf-group.com/pl-pl

NIP: 525-24-22-482

POZNAJ NAS

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Aktualnie w 125 biurach zlokalizowanych w 85 krajach zatrudniamy blisko 9 000 wykwalifikowanych specjalistów. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, pomagając naszym klientom z biur w Warszawie i Katowicach, gdzie pracuje już blisko 800 osób.

Katowice są ponadto lokalizacją dla naszej nowej struktury - Europejskiego Centrum TMF, którego zadaniem jest obsługa europejskich rynków naszych klientów, firm m.in. z rankingów Fortune 500  oraz FTSE 100.

W TMF przyszłość widzimy w jasnych barwach. Nowopowstające centrum TMF budowane w dynamicznie rozwijających się Katowicach to aż 400 nowych miejsc pracy dla wyspecjalizowanych pracowników z obszaru księgowości, HR, finansów, prawa oraz administracji. Poza zespołami dbającymi na co dzień o stałą i bezpośrednią współpracę z naszymi lokalnymi Klientami, tworzymy w sercu Śląska nowe mapy rozwiązań dla europejskich oddziałów TMF. Centrum jest odpowiedzią na intensywny wzrost gospodarczy tej części Europy, będący jedną z dominujących sił napędowych europejskiej koniunktury.

Jesteśmy dumni z nowego wachlarza możliwości zawodowych, które oferujemy na śląskim rynku pracy. Opieramy swoje działania na ścisłej współpracy międzynarodowej oraz zawodowej pasji, dlatego dołącz do nas i miej realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe. Rekrutacja trwa!

Filozofia firmy

Wierzymy, że złożoność przepisów nie może być barierą dla biznesu, a regulacje prawne i administracyjne nie powinny wstrzymywać rozwoju działalności.

We wszystkich lokalizacjach zatrudniamy specjalistów znających i rozumiejących lokalny rynek oraz obowiązujące na nim procesy, problemy, walutę i język. Oznacza to, że nasi klienci mogą współpracować z jednym dostawcą na całym świecie, licząc na gwarancję wysokiego standardu usług, spójności oraz zgodności ze standardem bezpieczeństwa informacji ISO27001.

Dzięki naszym usługom klienci zyskują pewność, że ich przedsiębiorstwa zostały prawidłowo ustanowione i działają zgodnie z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami.

Profil poszukiwanych pracowników

W biurach w Polsce poszukujemy wyspecjalizowanych pracowników, którzy realizują usługi dla naszych klientów. Główne obszary naszej działalności to księgowość i podatki oraz kadry i płace. W każdym z nich jesteśmy odpowiedzialni za obsługę pełnego procesu dla klienta lokalnego.

Ponadto, w ramach struktur tworzonego obecnie Europejskiego Centrum TMF w Katowicach, poszukujemy specjalistów z zakresu księgowości międzynarodowej, kadr i płac oraz globalnego zarządzania podmiotami. Budujemy także zespoły, które będą odpowiedzialne za obsługę funduszy międzynarodowych oraz wsparcie wewnętrznych procesów finansowych Grupy TMF.

W naszych zespołach zatrudniamy na różne poziomy stanowisk. Niezależnie od formalnych oczekiwań, zawsze istotne są dla nas kompetencje miękkie: komunikatywność, otwartość na współpracę, motywacja do rozwoju i pozytywne nastawienie.

Stażyści – interesują nas studenci kierunków takich jak finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja, prawo, matematyka bądź ekonometria. Dodatkowym atutem są również pierwsze doświadczenia zdobyte podczas praktyk.

Asystenci – poszukujemy osób posiadających pierwsze doświadczenia w pracy w działach księgowych, kadrowo-płacowych czy administracyjnych. Zwracamy też uwagę na to, czy kandydaci podejmują aktywności mające na celu podniesienie wiedzy z danego obszaru, jak np. uczestnictwo w kursach z zakresu księgowości, prawa pracy lub kadr i płac.

Księgowi / Starsi Księgowi – zależy nam na osobach z doświadczeniem w pełnej księgowości, którzy znają dobrze polskie przepisy dotyczące prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT. Doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie outsourcingowej jest dużym atutem.

Specjaliści ds. Kadr i Płac – idealnymi kandydatami są osoby wywodzące się z działów kadrowo-płacowych i personalnych, które mają doświadczenie w bezpośrednim naliczaniu wynagrodzeń. Cenimy także kompetencje związane z obsługą klienta wewnętrznego.
 

Stanowiska w ramach Europejskiego Centrum TMF:

Stanowiska te posiadają znaczącą ekspozycję na międzynarodową współpracę pomiędzy kluczowymi lokalizacjami TMF w Europie. W zależności zatem od zainteresowania konkretnych obszarem (International Accounting, Payroll, Fund services, Global Entity Management, Internal Finance) od Kandydatów aplikujących do naszego Centrum oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, wcześniejszych doświadczeń w działach finansowych firm z sektora SSC/BPO oraz dobrego rozumienia procesów finansowych i ich międzynarodowych zależności. Dla Pracowników pracujących w języku obcym innym niż angielski, przewidujemy dodatkowe bonusy językowe.

Accounting oraz Payroll & HR– kompleksowa obsługa naszych klientów na rynkach europejskich w zakresie pełnej księgowości i podatków oraz kadr i płac, w takich krajach jak Anglia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, Islandia, Francja, Włochy, Belgia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Luksemburg oraz mających swoje siedziby na Wyspach Normandzkich (Guernsey i Jersey).

Internal Finance – wsparcie wewnętrznych procesów finansowych, dedykowanych Grupie TMF. Stanowiska tego obszaru funkcjonują w obrębie procesów finansowych takich jak: PtP, OtC, RtR.

Fund services - usługi w zakresie funduszy, ułatwiające globalne i transgraniczne operacje inwestycyjne.

Global Entity Management – usługi z zakresu sekretariatu korporacyjnego i wsparcia prawnego, zapewniające globalnym firmom funkcjonowanie w zgodzie ze stale zmieniającą się i rosnącą liczbą przepisów lokalnymi.

W trakcie rozmowy z naszym Rekruterem struktura organizacji zostanie bliżej omówiona tak, abyś znalazł wśród naszych ofert tę najbardziej odpowiadającą doświadczeniu i aspiracjom.

Korzyści z pracy w TMF Poland

BIURO W KATOWICACH

Biuro TMF mieści się w spacerowej odległości od ścisłego centrum Katowic, obok lubianej i modnej Strefy Kultury. Biurowiec Silesia Star przy ul. Uniwersyteckiej 20 oferuje naszym Pracownikom jasne przestrzenie i komfortowe warunki pracy, jak również pozwala cieszyć się dodatkową infrastrukturą w postaci restauracji i klubu fitness. W biurze pracuje już ponad 200 osób, które obsługują naszych klientów w obszarze księgowości i podatków oraz kadr i płac. Zespoły zarówno lokalne jak i globalne, nieustannie i dynamicznie rosną.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (63)