Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TK MAXX

ul. Chmielna 19
00-021 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.tkmaxx.pl

NIP: DE260690395

TK Maxx jest częścią TJX Companies, Inc. – wiodącej na świecie sieci sklepów typu Off-Price w branży mody i wyposażenia domu. W Europie pojawiliśmy się w 1994 roku, a w Polsce działamy od roku 2009. Obecnie w naszych 4000 sklepach stacjonarnych w dziewięciu krajach oraz w trzech sklepach online zatrudniamy około 249 000 sprzedawców i nie przestajemy się rozwijać. W Europie TK Maxx posiada obecnie 560 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. 

Aktualnie mamy 46 sklepów TK Maxx w Polsce!

Dlaczego warto u nas pracować?

Kultura pracy TJX oraz pozytywna atmosfera sprzyjająca integracji są fundamentalne dla tego, kim jesteśmy jako organizacja. Środowisko pracy oparte o współuczestnictwo sprzyja rozwojowi i pomaga nam odnosić kolejne sukcesy. W sklepach nieustannie coś się dzieje: codzienne dostawy, zmieniający się asortyment różnego rodzaju produktów i marek z całego świata. Każdy dzień jest inny, a nasi pracownicy i klienci czerpią inspirację z tej różnorodności.

NASZA KULTURA

NASZA KULTURA WYRÓŻNIA SIĘ DZIĘKI TEMU, ŻE WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASI PRACOWNICY

W TJX staramy się zapewnić miejsce pracy, w którym pracownicy czują się mile widziani, są doceniani za wkład, umiejętności oraz doświadczenie. Są także zaangażowani w naszą misję, by zapewnić jak najlepsze doświadczenie naszym klientom. W pełni doceniamy to, że nasi pracownicy tworzą nasz biznes i kulturę, a my chcemy ich wspierać, czyniąc TJX doskonałym miejscem pracy.

NASZE WARTOŚCI: TO ONE CZYNIĄ NAS TYM, KIM JESTEŚMY

TJX jest wyjątkowym miejscem pracy i mamy pewność, że pracownicy będą nieustannie budować nasz biznes. Wierność wartościom takim jak uczciwość, tolerancja i traktowanie innych z godnością i szacunkiem jest absolutnym priorytetem we wszystkim, co robimy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)