Dane kontaktowe

TIMOCOM Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 15
53-332 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 737 25 00
[email protected]

NIP: 8992870492

Kim jesteśmy?

Jesteśmy TIMOCOM - firmą IT z sektora FreightTech. Jako eksperci w zakresie technologii informacyjnych i analizy danych pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów logistycznych, oferując inteligentne, bezpieczne i proste rozwiązania. Nasz System Smart Logistics łączy ze sobą ponad 45.000 sprawdzonych firm, zgłaszających codziennie do 750.000 międzynarodowych ofert przestrzeni ładunkowych.

#Smart #Safe #Simple to wspólne wartości dla ponad 500 osób z 30 krajów, które tworzą nasz zespół.

Lubimy optymalizację i skuteczne rozwiązania, dlatego myślimy o sobie, jako o niekorporacyjnej korporacji. Po otwarciu biura we Wrocławiu intensyfikujemy swoje działania i rozbudowujemy nasz Team.

#OneTeam #Future #Diversity #ClearRules - co to dla nas oznacza?

W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość. Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kultur i języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania.

Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy. Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Jak pracujemy?

W TIMOCOM chcemy, żeby nasi pracownicy przychodzili do pracy z uśmiechem, dlatego dbamy nie tylko o atmosferę, ale także o znakomite warunki w firmie. Jesteśmy otwarci na różnorodność - zatrudniamy pracowników z różnymi kompetencjami oraz predyspozycjami. Tworzymy miejsce, gdzie możesz się rozwijać i dobrze czuć: stawiamy na integrację i wewnętrzną wymianę doświadczeń. Rozumiemy też, jak ważna jest równowaga pomiędzy pracą a życiem osobistym, dlatego pomagamy dopasować pracę do Twojego trybu życia poprzez ruchomy czas pracy oraz home office dostępny dla każdego pracownika.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)