Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Timken Polska Sp. z o.o.

ul. Gen. Grota-Roweckiego 130
41-200 Sosnowiec
śląskie, Polska
Telefon: 32 735 10 66, 32 735 10 67

POZNAJ NAS

Timken Polska jest stabilną firmą o ugruntowanej pozycji i wieloletniej tradycji, działającą w Sosnowcu od 1996 r. jako część amerykańskiej korporacji The Timken Company. Specjalizujemy się w produkcji łożysk stożkowych oraz komponentów łożyskowych. Wyroby The Timken Company znajdują zastosowanie w gałęziach przemysłu spożywczego, budowlanego i kosmicznego, a także w lotnictwie i kolejnictwie czy odnawialnych źródłach energii. Głównymi odbiorcami produktów Timken Polska są wiodący producenci samochodów i komponentów samochodowych.

Zatrudniamy ponad 1100 pracowników w fabryce oraz w Biurze Obsługi Klienta położonym w centrum miasta.

Pracujemy w systemie zmianowym (produkcja), jak również wykorzystując ruchomy i równoważny system czasu pracy (Dział Księgowości, Biuro Obsługi Klienta, Dział Planowania Popytu oraz Dostaw).

Naszą misją jest wykorzystywanie wiedzy w celu udoskonalania przemysłu na całym świecie, natomiast naszą wizją jest być globalnym liderem w produkcji łożysk i układów przenoszenia mocy poprzez ciągłą poprawę jakości, niezawodności i wydajności.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Nasze wartości: Etyka, Uczciwość, Jakość, Praca zespołowa i Doskonałość towarzyszą nam w codziennej pracy. Wierzymy, że to one przyczyniają się do budowy naszego wizerunku oraz zaufania wśród klientów.

Już 11. raz z rzędu spółka The Timken Company zdobyło nagrodę dla najbardziej etycznej firmy roku.

Szczególną wagę przywiązujemy do zdrowego trybu życia i dbałości o rodzinę. Organizacja Women’s International Network (WIN), oferująca liczne możliwości rozwoju, co roku organizuje różnorodne warsztaty, a także konkursy i rywalizacje sportowe. Poprzez udział w inicjatywach dobroczynnych skupia się na wspieraniu lokalnej społeczności.

W naszej firmie działają grupy, w ramach których można rozwijać swoje zainteresowania: Grupa Pierwszej Pomocy, TKKF czy Ochotnicza Straż Pożarna.

Dzieci naszych pracowników otrzymują możliwość ubiegania się o stypendia edukacyjne, których celem jest rozpoznawanie talentów oraz zachęcanie młodych ludzi do podążania za aspiracjami naukowymi i zawodowymi.

BENEFITY

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)