Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Timing Sp. z o.o.

Rynek 11a/1a
45-015 Opole
opolskie, Polska
Telefon: +48 660 554 500
[email protected]

NIP: 6181960444

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 470. Od wielu lat pomagamy znaleźć pracowników dla naszych stałych klientów. Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski. Nie ma znaczenia czy szukasz pracy na stałe czy na wakacje - zawsze dopasujemy ofertę do Twoich najmniejszych oczekiwań. Znajdziesz u nas pracę w produkcji, w logistyce, w ogrodnictwie a także w branży technicznej. Wśród branży technicznej należy wyróżnić w głównej mierze spawaczy, monterów czy ślusarzy. Jeżeli jesteś osobą energiczną, a przy tym odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną - sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii już teraz! Zmień swoją przyszłość na lepsze i podejmij wyzwanie z Timing

Wszelkie formalności załatwiamy online. Nie ma potrzeby wizyty osobistej w biurze, dlatego rekrutujemy do pracy osoby z całej Polski. Jeżeli jesteś na drugim końcu kraju niż nasze biuro, nie stanowi to jakiegokolwiek problemu. Sprawdź szeroki katalog ofert już teraz!

Wyjeżdżając do pracy w Holandii z Timing zyskujesz wiele korzyści. Organizujemy transport z przewoźnikiem, a także zakwaterowanie. Jeżeli posiadasz własne - zwracamy koszty dojazdu do pracy!

Jeżeli aplikujesz na ofertę, w której nie jest wymagana znajomość języka obcego nie musisz się niczego obawiać. Na miejscu zawsze oferujemy opiekę polskich koordynatorów, dzięki czemu możesz czuć się w pełni swobodnie w Holandii.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)